Блінкен: Росію необхідно "зупинити в Україні"

Понеділок, 11 грудня 2023, 04:04
Блінкен: Росію необхідно зупинити в Україні
Блінкен, фото: Getty Images

Державний секретар США Ентоні Блінкен зазначив, що Росію необхідно "зупинити в Україні", адже РФ може напасти на на країну НАТО і втягнути США в "більш широкий конфлікт".

Джерело: Блінкен в інтерв’ю CNN

Пряма мова: "Я думаю, що єдині люди, які будуть щасливі, якщо додатковий бюджетний запит не буде проголосований і схвалений Конгресом, сидять у Москві, Тегерані, Пекіні".

Реклама:

"Для України це абсолютно життєво важливо. Вони (Сили оборони – ред.) досягли значного прогресу за останній рік і відтіснили російську агресію, повернувши понад 50 відсотків території, яка була захоплена з лютого 2022 року".

Деталі: Блінкен додав, що Росію необхідно "зупинити в Україні", щоб вона не напала на країну НАТО і не втягнула Сполучені Штати в "більш широкий конфлікт".

Нагадаємо: 6 грудня законопроєкт про надання допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню не пройшов процедурне голосування в Сенаті Конгресу США. 

ВІДЕО ДНЯ

Водночас, Білий дім оголосив про зміцнення співпраці між оборонно-промисловими базами США та України та спільне виробництво зброї.

Президент Володимир Зеленський не зміг виступити онлайн перед сенаторами на закритому брифінгу нібито через мінливу воєнну ситуацію, але з конгресменами зустрілися Стефанчук, Єрмак і Умєров.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News