Зеленський: Важливо, щоб Латинська Америка була на нашому боці

Понеділок, 11 грудня 2023, 06:28
Зеленський: Важливо, щоб Латинська Америка була на нашому боці
Зеленський під час зустрічі з представниками української громади в Аргентині

Під час візиту до Аргетини президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками української громади в країні, закликав їх об’єднуватися, заявивши про важливість того, аби Латинська Америка була на боці України.

Джерело: Офіс президента

Пряма мова: "Вірю, що залишатиметься незмінно сильною позиція нового Президента Аргентини, його команди. Сьогодні вона базується на підтримці України, нашого суверенітету й територіальної цілісності, на підтримці свободи".

Реклама:

Деталі: Зеленський висловив сподівання, що така чітка позиція Аргентини вплине на загальну політичну підтримку України в цьому регіоні, що позначиться, зокрема, й на підтримці українських резолюцій на майданчику ООН.

Пряма мова: "Важливо, щоб такий потужний голос Латинської Америки, як голос Аргентини, голос Парагваю, Уругваю, Еквадору, – щоб усі вони були на нашому боці. І я радий, що це так".

Деталі: За його словами, українська сторона отримала підтвердження від Аргентини щодо приєднання до реалізації Формули миру, зокрема участі в четвертій зустрічі на рівні радників із національної безпеки, яка відбудеться в січні.

ВІДЕО ДНЯ

Пряма мова: "Друге, над чим ми працюємо, – щоб ми могли організувати саміт Україна – Латинська Америка. Ми хочемо об’єднати голоси Латинської Америки навколо підтримки України та нашої чіткої позиції щодо прагнення справедливого миру й засудження агресії Росії. Ми почули сьогодні підтримку з боку аргентинського Президента. Думатимемо, як і коли все це організовувати".

"Нам потрібне об’єднання. Тут представники Уругваю та Парагваю. Треба зробити так, щоб у Латинській Америці наші спільноти були об’єднані. Важлива присутність нашої нації в тій чи іншій державі, і вона як невід’ємна частина суспільства завжди має вплив на політику держави".

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування