Партнерка Татарова уже рік знімає житло у Словаччині і заробляє набагато більше за нього – декларація

Понеділок, 11 грудня 2023, 14:56
Партнерка Татарова уже рік знімає житло у Словаччині і заробляє набагато більше за нього – декларація
ОЛЕГ ТАТАРОВ. ФОТО: ЗАКОН И БИЗНЕС

Партнерка заступника голови Офісу президента Олега Татарова Тетяна винаймає житло у Словаччинні і офіційно заробляє у понад 10 разів більше за нього.  

Джерело: деларація Татарова за 2022 рік 

У 2023 році журналісти публікували розслідування, що Тетяна Татарова і Олег Татаров офіційно розлучені. Вони припускають, що це пов'язано із збереженням активів. Крім того, після "розлучення" зріс вплив його колишнього тестя. 

Реклама:

Деталі: Згідно із декларацією, з 14 березня 2022 року партнерка Татарова орендує у Словаччині квартиру у 137 м.кв. Вказано, що там також проживають діти пари - Марія і Дмитро.

 

Офіційно Татаров отримав від ДУС 500 тис.грн зарплатні за 2022 рік, а Тетяна Татарова - 40 тисяч від Національної академії внутрішніх справ та 7 мільйонів доходу від підприємницької діяльності. 

Водночас, щодо збережень, то у Татарова понад 320 тисяч євро (в банку), 400 тисяч доларів (готівкою), 5,4 млн гривень (готівкою), а в Татарової - 5,1 млн грн та інші незнані активи. 

ВІДЕО ДНЯ

Крім того, Татаров вклав майже 9 мільйонів грн у будівництво 4 об'єктів нерухомого через ТОВ "Фінансова компанія "Житло-капітал".

Згідно із декларацією Татарова у нього немає автомобіля, а от у його партнерки Mercedes-Benz 2019 року випуску за майже 2,5 млн грн. 

 

Також у власності Татарова земельні ділянкі у Київській області - 1840 м.кв у селі Соколівка Білоцерківського району і 954 м.кв у селі Лісники Обухівського району. 

Місцем проживання Татарова у Києві вказано квартиру 175,4 м.кв., яка належить його дітям Дмитру і Марії. Також у Татарова і його партнерки є по 2 машиномісця у столиці.

Зареєстровані Татаров, його партнерка та діти Дмитро і Марія у столичній квартирі сестри Татарова Олени площею 101,6 м.кв. 

Нагадаємо: 

  • На початку грудня "Наші гроші" повідомили, що за 11 місяців 2023 року Татаров, який є неформальним куратором правоохоронної системи України, отримав лише 64 тис. гривень за роботу в ОП, однак проживає у маєтку, оренда якого вартує 75 тисяч грн щомісяця.

Знати більше: "Під дахом" Олега Татарова. УП знайшла маєток, в якому мешкає заступник керівника Офісу президента

Хто такий Олег Татаров та як він опинився на вершині правоохоронної системи

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування