Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Розвідка Британії: Росіяни воюють вночі, але їм бракує обладнання і підготовки

Вівторок, 12 грудня 2023, 12:40
Розвідка Британії: Росіяни воюють вночі, але їм бракує обладнання і підготовки
Фото: Getty Images

У розвідці Міноборони Британії проаналізували проблеми, з якими стикаються російські загарбницькі війська під час бойових дій в Україні у нічний час, їм не вистачає відповідного обладнання і військової підготовки.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на розвідувальний огляд відомства 12 грудня.

Дослівно: "Наприкінці листопада 2023 року користувач соцмереж, який стверджував, що він є російським солдатом, який воює в Херсонській області, звернув увагу на дефіцит приладів нічного бачення та спеціальних камер для безпілотників".

Реклама:

Деталі: Як вказують аналітики, прилади нічного бачення часто фігурують у списках обладнання, яке російські підрозділи просять у своїх родин та прихильників. Українські війська часто отримують прилади нічного бачення від міжнародних партнерів.

В Міноборони Британії зазначають, що ці проблеми росіян також пов'язані з тим, що військові навчання в РФ рідко роблять акцент на тренуваннях в нічний час.

"Натомість, як правило, вони будуються в напрямку постановочних, денних заходів, щоб справити враження на старших офіцерів, які приїжджають з візитом. На противагу цьому, (вищезгаданий) російський солдат стверджував, що українські сили пересуваються переважно вночі", – резюмує розвідка.

ВІДЕО ДНЯ

Що було раніше:

  • Напередодні розвідувальна спільнота Міноборони Британії розповіла про успішні локальні контратаки Збройних сил України під час боїв біля Авдіївки.
  • Раніше розвідувальний центр Сил оборони Естонії прогнозував, що Росія в найближчі кілька тижнів посилить наступальні дії проти України попри значні втрати, яких вона зазнає.
  • У попередніх оглядах розвідка Британії розповідала, що незначне просування під Авдіївкою коштувало росіянам величезних втрат.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: