Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Зеленський нагадав місцевим чиновникам: Головне завдання - оборона держави

П'ятниця, 15 грудня 2023, 17:55
Зеленський нагадав місцевим чиновникам: Головне завдання - оборона держави
володимир зеленський. фото: getty images

Президент Володимир Зеленський нагадав представникам місцевої влади, що в Україні війна, і витрачати гроші на "пріоритетні питання" замість військових потреб – це велика помилка.

Джерело: виступ Зеленського на Конгресі місцевих та регіональних влад, відеозапис якого опублікував Офіс президента

Пряма мова: "Якщо хтось на будь-якій посаді чи то в державі, чи то в органах місцевого самоврядування чомусь вважає, що війна – вона "десь там", а він нібито може займатися чим завгодно іншим – скажімо так, пріоритетним питанням, – то це велика помилка, яку треба виправити. І яку ми виправимо".

Реклама:

Деталі: Президент наголосив, що головне завдання зараз – оборона України, і захист держави – обов’язок кожної та кожного.

Пряма мова: "Якщо хтось не знає деталей, які в нас на фронті, що відбувається, і забув, із ким у нас, на жаль, таке сусідство, я хочу вам усім нагадати: оборона – номер один. Люди не забудуть, люди не пробачать, особливо ті люди, чиї діти поховані".

Що передувало:

ВІДЕО ДНЯ
  • 14 грудня Київрада ухвалила бюджет столиці на 2024 рік. Видатки в ньому складають понад 85,3 млрд гривень, з яких лише 1 мільярд – на допомогу Збройним силам.
  • Під час цього засідання голова фракції "Європейська солідарність" у міськраді Володимир Прокопів заявив, що Києву не потрібно орієнтувати міський бюджет на війну, робити це повинна держава, а "міста мають жити своїм життям".

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: