Росія "виборами" на окупованих територіях сподівається легітимізувати вторгнення – розвідка Британії

Неділя, 17 грудня 2023, 10:45
Росія виборами на окупованих територіях сподівається легітимізувати вторгнення – розвідка Британії
Путін, фото кремля

Британська розвідка розповіла, що Росія збирається проводити "вибори" президента РФ 15-17 березня 2024 року на окупованих територіях України з залякуваннями та фальсифікаціями.

Джерело: огляд британського оборонного відомства 17 грудня, "Європейська правда"

Деталі: Відомство констатує, що, як і у випадку з регіональними виборами у вересні 2023 року, голосування на президентських "виборах" у підконтрольних РФ українських регіонах не буде ані вільним, ані чесним.

Реклама:

Розвідка додає, що російська окупаційна влада майже напевно розглядає досягнення "правильних" результатів у цих регіонах як пріоритет, оскільки хоче надати відчуття легітимності вторгненню РФ.

"Вона майже напевно використовуватиме методи, включаючи суттєві фальсифікації виборів та залякування виборців, щоб забезпечити перемогу президента Росії Володимира Путіна зі значним відривом від конкурентів", – резюмують у британському Міноборони.

Нагадаємо: Раніше головний дипломат ЄС Жозеп Боррель від імені Євросоюзу засудив плани Росії проводити "вибори" президента РФ 15-17 березня 2024 року у тому числі на окупованих територіях України.

ВІДЕО ДНЯ

"Вибори" президента Росії відбудуться 17 березня − відповідну постанову ухвалила Рада Федерації 7 грудня.

Раніше прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що "не сумнівається в перемозі" Путіна на "виборах". Він також додав, що наступний лідер країни-агресора буде "таким самим" як Володимир Путін або "іншим, але таким самим". 

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: