Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

ЗСУ згортають деякі операції через брак снарядів – Тарнавський

Понеділок, 18 грудня 2023, 14:19
ЗСУ згортають деякі операції через брак снарядів – Тарнавський
Фото: Getty Images

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив агентству Reuters, що Збройні сили зіткнулися з нестачею артилерійських снарядів і згорнули деякі військові операції.

Джерело: Reuters

Пряма мова: "Є проблема з боєприпасами, особливо пострадянськими (снарядами) - це 122 мм, 152 мм. І сьогодні ці проблеми існують по всій лінії фронту. Обсяги, які ми маємо сьогодні, не є достатніми для нас сьогодні, враховуючи наші потреби. Тому ми їх перерозподіляємо. Ми переплановуємо завдання, які ми ставили перед собою, і робимо їх меншими, тому що нам потрібно їх забезпечити".

Реклама:

Деталі: За словами командувача, твердить видання, "нестача артилерійських снарядів є "дуже великою проблемою", а скорочення іноземної військової допомоги впливає на стан справ на полі бою".

Командувач уточнив, що захисники на південно-східному фронті перейшли до оборони на одних ділянках, але намагаються наступати на інших.

Він додав, що російські війська також стикаються з проблемами з боєприпасами, але не розкрив деталей.

ВІДЕО ДНЯ

Що було раніше:

  • Перед цим угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан заблокував спільне рішення ЄС про пакет бюджетних рішень, частиною якого є 4-річна допомога на суму 50 млрд євро. Утім, лідери ЄС вірять у спільне рішення про 50 млрд євро на початку 2024 року.
  • Також видання Politico дізналось, що Сенат США та Конгрес у цілому до кінця року навряд чи ухвалять нові обмеження щодо безпеки кордонів, від яких залежить виділення мільярдів доларів допомоги Україні.

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: