Якби Зеленський і Залужний боролись за крісло президента, то йшли б нога в ногу – опитування

Понеділок, 4 грудня 2023, 11:51
Якби Зеленський і Залужний боролись за крісло президента, то йшли б нога в ногу – опитування
Зеленський і Залужний, фото: ОП

За результатами неопублікованого соцопитування групи "Рейтинг", якби в другий тур президентських виборів в Україні вийшли чинний глава держави Володимир Зеленський і головнокомандувач Валерій Залужний, то результати були б майже тотожними - у Зеленського - 42%, у Залужного - 40%.

Джерело: стаття УП "Війна проти політики. Що насправді відбувається між Зеленським і Залужним", результати закритого опитування соцгрупи Рейтинг, надані УП

Деталі: Кілька днів тому один із близьких до Офісу президента telegram-каналів показав президентські політичні рейтинги, в яких Зеленський у першому турі отримує близько 47% голосів серед тих, хто визначився.

Реклама:
 

УП отримала можливість ознайомитись із повними даними того дослідження, проведеного, але не опублікованого групою "Рейтинг".

За результатати опитування, якщо чинний президент виходить у другий тур із генералом Залужним, то цей другий тур Зеленський може не виграти.

 

За результатами дослідження, наразі інших конкурентів у Зеленського немає. 

ВІДЕО ДНЯ

Дослідження проводилося 3-7 листопада 2023 року. Було опитано 2000 респондентів (1000 методом особистого інтерв'ю і 1000 зо допомогою телефона). 

Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.

Передісторія:

  • Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв'ю The Economist заявив, зокрема, що ситуація на фронті зайшла у глухий кут, коли жодна зі сторін не може просуватися, бо однаково технологічно оснащена, і війна переходить до етапу позиційної боротьби.
  • У свою чергу президент Володимир Зеленський заявив, що не вважає ситуацію на фронті патовою і що Україна не буде вести переговори з Росією.
  • 21 листопада Зеленський в інтерв’ю таблоїду The Sun заявив, що військові, які збираються займатися політикою, не повинні "займатися війною".
  • 29 листопада видання "The Economist" написало, що паралельно з похмурою реальністю окопної війни стає дедалі більш напруженим "політичне поле битви" у Києві, президент Володимир Зеленський вбачає конкурента в головнокомандувачі ЗСУ Валерії Залужному, а політична гризня шкодить Україні.
  • "The Economist" писало, що отримало доступ до внутрішнього опитування в Україні і результати свідчать про те, що "Зеленський ризикує програти президентські вибори, якщо він коли-небудь зіткнеться віч-на-віч зі своїм головнокомандувачем".

Читайте УП В Google News

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: