Зеленський застеріг військових від участі в політиці: Це загрожує єдності країни

Вівторок, 21 листопада 2023, 11:39
Зеленський застеріг військових від участі в політиці: Це загрожує єдності країни
Валерій Залужний, Володимир Зеленський, фото: ОП

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю таблоїду The Sun заявив, що військові, які збираються займатися політикою, не повинні "займатися війною".

Джерело: Зеленський в інтерв’ю The Sun

Пряма мова: "Якщо військовий вирішив займатися політикою, це його право, тоді він повинен йти в політику, і тоді він не зможе займатися війною. Якщо ви керуєте війною, маючи на увазі, що завтра ви будете займатися політикою або виборами, то на словах і на передовій ви поводитеся як політик, а не як військовий, і я вважаю, що це величезна помилка".

Реклама:

Деталі: Зеленський вважає, що у такому випадку солдати можуть виявити непокору, а це загрожує єдності України.

"При всій повазі до генерала Залужного і до всіх командирів, які перебувають на полі бою, є абсолютне розуміння ієрархії, і це все, і не може бути два, три, чотири, п'ять. Відповідно до закону, і під час війни це не може навіть обговорюватися. Це не веде до єдності нації", - зазначив президент.

Передісторія:

ВІДЕО ДНЯ
  • В інтерв'ю The Economist Залужний заявив, зокрема, що ситуація на фронті зайшла у глухий кут, коли жодна зі сторін не може просуватися, бо однаково технологічно оснащена. Йому це нагадує події Першої світової війни.
  • У свою чергу Зеленський заявив, що не вважає ситуацію на фронті патовою і заявляє, що Україна не буде вести переговори з Росією.
  • За даними УП, у Міністерстві оборони України розглядають можливість звільнення трьох командувачів ЗСУ.
  • 19 листопада Зеленський звільнив Тетяну Остащенко з посади командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування