Наші цілі: тримати позиції і виснажувати ворога – Сирський

Понеділок, 15 січня 2024, 18:59
Наші цілі: тримати позиції і виснажувати ворога – Сирський
Фото: Getty Images

Командувач Сухопутних військ України Олександр Сирський заявив, що цілями української армії залишається утримання позицій і виснаження ворога.

Джерело: Сирський в інтерв’ю Reuters

Пряма мова: "Наші цілі залишаються незмінними: утримувати наші позиції... виснажити ворога, завдавши йому максимальних втрат".

Реклама:

Деталі: Сирський раніше розповів, що попри початковий оптимізм щодо широко розрекламованого українського літнього контрнаступу, російська оборона в основному встояла, обмеживши раннє просування на кілька кілометрів у деяких місцях, перш ніж московські війська завдали удару у відповідь в інших місцях.

За його словами, Росія намагається перехопити ініціативу, оскільки наближається друга річниця вторгнення.

За словами Сирського, вони наступають у різних напрямках уздовж східного фронту з метою встановлення повного контролю над промисловим регіоном Донбасу, незважаючи на значні втрати в живій силі та матеріально-технічних засобах. Також Росія сподівається відвоювати позиції, які вона втратила на півдні Херсонської та Запорізької областей.

ВІДЕО ДНЯ

Українські війська, зі свого боку, проводять невеликі контратаки, які Сирський назвав "активною обороною": вони не дають ворогу спокою, шукаючи можливості завдати удару, поки той намагається перехопити ініціативу.

Також Сирський зазначив, що бойові дії з обох сторін ведуться в менших масштабах, щоб зберегти боєприпаси і людей, припускаючи, що Росія також навчилася реагувати і запобігати втратам.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...