Путін заявив, що, якби не Україна, війна "давно б закінчилась"

Вівторок, 16 січня 2024, 17:47
Путін заявив, що, якби не Україна, війна давно б закінчилась
володимир путін, фото: Getty Images

Президент країни-агресора Володимир Путін на зустрічі з главами муніципальних утворень суб'єктів РФ поскаржився на відмову України від переговорів з Росією та почав лаяти українську сторону, бо "все вже давно б закінчилось".

Джерело: трансляція виступу Путіна, російські пропагандисти "РИА Новости"

Пряма мова Путіна:  "Відмовившись від переговорів, а вони відмовилось від переговорів! Але нагадаю, в Стамбулі про все домовились, кажу це вам, головам муніципальної влади, всі громадяни повинні це знати, але ви напряму з людьми працюєте. Ми ж домовились про все. Більше того, керівник переговорної групи зі сторони України поставив навіть під цим свій підпис. Підпис стоїть, в нас документ он лежить. Нам тільки говорили: треба знак якийсь подати, що Росія дійсно має намір піти на рішення цих питань мирним шляхом, треба війська відвести від Києва, відвели. Через день вони викинули на смітник всі домовленості".

Реклама:

Деталі: Далі Путін почав скаржитись на те, що начебто колишній прем’єр-міністр Великої Британії відмовив від домовленостей з Росією. "Ну, придурки, ні?! І прямо говорить: якби ми пішли на це, вже все давно би закінчилось півтора року назад", - образився Путін.

Путін також назвав "формулу миру" "продовженням реалізації декрету президента України про заборону вести переговори з Росією". "Ось що це таке. Це заборонні вимоги для переговорного процесу", - вважає президент країни-агресора.

Передісторія

ВІДЕО ДНЯ
  • На пресконференції 14 грудня Путін заявив, що війна проти України закінчиться тоді, коли він досягне всіх своїх цілей.
  • Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що РФ не зможе досягти своїх цілей в Україні попри її великі зусилля.
  • На початку січня координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що у Білому домі не вважають, що російський диктатор Володимир Путін готовий вести переговори про припинення війни проти України попри окремі повідомлення в ЗМІ.
  • 16 січня президент Володимир Зеленський, виступаючи у Давосі на економічному форумі, закликав країни долучитися до підтримки України, оскільки лише тиснучи на Росію можна припинити війну. Зеленський назвав амбіції президента РФ Володимира Путіна приреченими на загибель.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...