Місцева влада стверджує, що над Бєлгородщиною збили сім безпілотників, Міноборони РФ каже про ракети

Олена Івашків — 17 січня 2024, 02:40
Місцева влада стверджує, що над Бєлгородщиною збили сім безпілотників, Міноборони РФ каже про ракети
ФОТО ROSBALT.RU

У ніч на 17 січня над Бєлгородом та Бєлгородським районом Росії працювала система протиповітряної оборони. 

Джерело: губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков у Telegram, Міноборони РФ

Деталі: За словами місцевого чиновника, нібито було збито сім безпілотників.

Реклама:

За попередніми даними, постраждалих немає.

Гладков також повідомив, що у районі є пошкодження у житловому секторі: вибито вікна, пошкоджена покрівля, горіла господарська споруда. 

В одному із селищ зникло електропостачання. 

РЕКЛАМА:
Читайте УП без реклами за підпискою
від 249 грн/міс
Оформити підписку

Водночас, Міноборони РФ повідомило, що 17 січня близько 2.40 за московським часом нібито були перехоплені сім ракет реактивної системи залпового вогню "Вільха" та чотири БпЛА літакового типу над Бєлгородською областю.

Доповнено: Міноборони РФ вдруге повідомило про роботу ППО близько 5:11.

Російська ППО нібито знищила чотири реактивні снаряди РСЗВ RM-70 "Вампір" та два безпілотники.

війна безпілотники Росія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування