Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

У Польщі скандального антиукраїнського депутата залишили без імунітету

Середа, 17 січня 2024, 19:32
У Польщі скандального антиукраїнського депутата залишили без імунітету
Grzegorz Braun, Facebook Konfederacja Korony Polskiej

Сейм Польщі 17 січня зняв недоторканність із депутата антиукраїнської "Конфедерації" Гжегожа Брауна.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на Polsat News

Деталі: Польська покуратура має намір пред'явити Браунові звинувачення за сімома пунктами, що стосуються дій, скоєних між 2022 і 2023 роками, в тому числі гасіння ханукальних свічок у Сеймі вогнегасником.

Реклама:

Регламентна комісія Сейму раніше проголосувала за зняття недоторканності з Брауна. Подання про зняття недоторканності з політика "Конфедерації" представив на цьому засіданні окружний прокурор Варшави Маріуш Дубовський.

Він повідомив, що Окружна прокуратура у Варшаві провела досудове слідство, "в ході якого були зібрані докази, які достатньо обґрунтовують підозру у вчиненні злочину депутатом Гжегожем Брауном".

Прокурор вказав, що звинувачення проти Брауна стосуються, серед іншого, знищення майна, порушення тілесної недоторканності та образи об'єкта релігійної пошани.

ВІДЕО ДНЯ

За словами Брауна, сформульовані проти нього звинувачення містять "явні і очевидні інсинуації і контрфактичні твердження, що не відповідають реальному стану справ, матеріальній правді".

Він стверджував, що матеріали, викладені в заяві, містять "сфабриковані цитати і вигадки"; заявив, що деякі з інкримінованих йому діянь взагалі не мали місця, і це можна встановити на підставі аудіо-відеозаписів.

Передісторія:

  • Розгляд справи Гжегожа Брауна набув розголосу після того, як 12 грудня минулого року він використав вогнегасник, щоб загасити ханукальні свічки, які були запалені під час церемонії в Сеймі.
  • "Конфедерація" – антиєвропейська та антиукраїнська політична сила. Гжегож Браун раніше закликав "зупинити бандеризацію Польщі", а також заявив, що "нас не будуть вчити історії німці та євреї".
  • Браун також відомий проросійськими поглядами: його часто цитують російські ЗМІ, він виявився єдиним депутатом, який на початку минулого року не проголосував у Сеймі за резолюцію зі зверненням до ЄС і НАТО допомогти Україні у війні з РФ, а також був причетним до антиукраїнського мітингу у Варшаві, на який ніхто не прийшов.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: