У Міноборони пояснили, чому Умєров відклав поїздку до Франції   

Четвер, 18 січня 2024, 13:48
У Міноборони пояснили, чому Умєров відклав поїздку до Франції   
Фото: Міноборони

В Міністерстві оборони України повідомили, що міністр Рустем Умєров скасував свій візит до Франції, де буде анонсовано "артилерійську коаліцію", оскільки він брав участь у Ставці верховного головнокомандувача.

Джерело: повідомлення Міноборони України

Дослівно: "Щодо участі Міністра оборони у відкритті Коаліції артилерії…

Реклама:

Про участь Міністра оборони було заздалегідь повідомлено, що візит може бути перенесений через те, що вчора (17 січня – ред.) міністр оборони брав участь у Ставці Верховного головнокомандувача.

Участь у заході з відкриття Коаліції артилерії міністр оборони бере дистанційно через відеозвʼязок".

Деталі: У відомстві також додали, що зараз команди українського та французького міністерств працюють над новою датою візиту.

ВІДЕО ДНЯ

На відкритті коаліції артилерії Міноборони представлятиме українська делегація на чолі з заступником міністра Іваном Гаврилюком.

Передісторія:

  • Міністр оборони Рустем Умєров в останній момент скасував свою анонсовану на 18 січня поїздку до Франції, де мотивуючи це "міркуваннями безпеки" тож долучиться до запланованих заходів відеозв’язком.
  • Під час візиту Умєрова мали анонсувати "артилерійську коаліцію" у рамках формату "Рамштайн", де провідну роль взяли на себе Франція і США, а загалом у ній близько 20 держав. 
  • Детальну програму візиту опублікували для ЗМІ у понеділок. 
  • 17 січня відбулася перша зустріч Ради Україна – НАТО на рівні командувачів збройних сил, однак головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний не взяв у ній участі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: