За кордон у катафалку: священник УПЦ МП намагався переправити ухилянта в Молдову

П'ятниця, 23 лютого 2024, 13:08
За кордон у катафалку: священник УПЦ МП намагався переправити ухилянта в Молдову
фото ДПСУ

Прикордонники викрили нову схему спроби незаконного перетину кордону з Молдовою: священник УПЦ МП намагався переправити за кордон чоловіка, використовуючи неповнолітнього і катафалк.

Джерело: Держприкордонслужба України

Деталі: Прикордонники Білгород-Дністровського загону на транзитній ділянці автодороги "Одеса-Рені" зупинили катафалк під керуванням 45-річного священнослужителя УПЦ. Клірик підвозив жителя Луганщини призовного віку.

Реклама:

Перевізник мав намір висадити пасажира, щоб той нелегально потрапив у Молдову. А щоб кількість осіб у транспортному засобі співпадала на виїзді з транзитної дороги, водій заховав у катафалку – під відрами, шинами та ковдрою 10-річного хлопчика – сина односельця.

Дослівно: "Однак наміри церковнослужителя були прикордонниками викриті. Стосовно нього направлено повідомлення до поліції про виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 332 ККУ "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України".

ВІДЕО ДНЯ

Дитину правоохоронці повернули батькам.  На пасажира складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.204-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Справу скеровано до суду".

Нагадаємо: Прикордонники неодноразово фіксували спроби потенційних "ухилянтів" виїхати за кордон з використанням особливостей транзитної ділянки автодороги "Одеса – Рені" (сама автомобільна дорога є українською, тоді як навколишня територія є молдовською –ред.), на яку вони потрапляють за пособницької допомоги.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування