Сильні, розумні, креативні. Перша премія "УП100. Сила жінок"

П'ятниця, 1 березня 2024, 14:26
Сильні, розумні, креативні. Перша премія УП100. Сила жінок
КОЛЛАЖ: "УКРАЇНСЬКА ПРАВДА"

"Українська правда" вперше за 24 роки нагородить сотню жінок-лідерок України, які щодня показують приклад незламності та сили. 

Це жінки, які в перші дні повномасштабної війни приєдналися до війська або стали волонтерити. Ті, хто рухають науку або виграють у спортивних змаганнях та нагадують про Україну на світовій. Або ті, хто продовжує  розбудовувати бізнес в Україні.

Історії цих жінок приголомшують та надихають водночас. Серед них є ті, де наші героїні втрачали найдорожчих, але не здавалися та попри біль вчилися жити заново. 

Реклама:

"Сьогодні українські жінки відіграють важливу роль в нашому спротиві. Це і військові, і волонтерки, і правозахисниці, і мисткині, і спортсменки. Цим проєктом ми хочемо відзначити зусилля жінок, які рухають країну вперед у найважчий період її незалежності", —  ділиться головна редакторка УП Севгіль Мусаєва. 

Сотню лідерок проєкту "УП100. Сила жінок" редакція відзначала разом з незалежними експертами у восьми категоріях: захисниці, суспільство, бізнес, політика та державне управління, культура, креативні індустрії, спорт, освіта та наука. 

Церемонія нагородження відбудеться 20 березня у Києві. 

ВІДЕО ДНЯ

На події ви зможете поспілкуватися з учасницями проєкту, командою редакції та насолодитися виступом українських виконавців.

Купити квиток та переглянути розклад події можна за посиланням

Генеральним партнером заходу стали: USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI) та компанія Ferrexpo, а також серед партнерів: L’Oréal Paris, AGA.TE Jewelry Studio, Biosphere Corporation, Oreanda, Coca-Cola HBC Ukraine, La Famiglia Catering, бутік квітів KVITONKY та бренд BATISTE

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...