Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Конгресмени у ЗСУ та "біолабораторії": трампістка внесла абсурдні правки у проєкт допомоги України

Четвер, 18 квітня 2024, 14:07
Конгресмени у ЗСУ та біолабораторії: трампістка внесла абсурдні правки у проєкт допомоги України
Марджорі Тейлор Грін, фото: Getty Images

Членкиня Палати представників США від республіканців Марджорі Тейлор Грін, що належить до числа трампістів, запропонувала серію "екстравагантних" поправок у законопроєкт про підтримку України.

Джерело: "Європейська правда"

Деталі: Грін запропонувала свої поправки до законопроєкту про фінансування України перед тим, як документ розгляне Палата представників наприкінці цього тижня. Поправки навряд чи отримають підтримку серед колег Грін, оскільки є надто екстраординарними.

Реклама:

Одна із поправок вимагає, щоб будь-який член Палати представників, який проголосував за законопроєкт про допомогу Україні, був зобов’язаний вступити в Збройні сили України. "Я маю на увазі, якщо ви хочете фінансувати війну, чому б вам не воювати в ній", – прокоментувала Грін у своїй соцмережі Х.

Інша поправка Грін полягає у тому, що Україна повинна "закрити всі свої біолабораторії" й надати усі дані про такі "дослідження" уряду США, в іншому разі не отримає фінансування. 

Інші поправки вимагають звіту, який би довів, що християнські церкви в Україні здатні працювати без втручання уряду, та що жодні кошти не можуть бути використані або витрачені доти, "доки уряд України не проведе вільні та справедливі вибори".

ВІДЕО ДНЯ

Грін також подала поправку до пакета фінансування Ізраїлю, закликаючи до використання запропонованих коштів для "розвитку космічної лазерної технології" на кордоні США з Мексикою.

"Раніше я голосувала за фінансування космічних лазерів для оборони Ізраїлю. Америка має серйозно ставитися до нашої національної безпеки та заслуговує на такий самий тип захисту нашого кордону, який Ізраїль має і з гордістю використовує",  – заявила Грін.

Примітно, що системні антиукраїнські дії Грін викликають критику також серед її однопартійців. Напередодні республіканський FoxNews опублікував колонку за назвою "Марджорі Тейлор Грін – ідіотка. Вона намагається зруйнувати Республіканську партію".

Передісторія:

  • Посол США раніше розкрила деталі законопроєкту стосовно підтримки України Сполученими Штатами, який, як очікують, після багатьох місяців затримки у суботу розгляне Палата представників американського Конгресу.
  • Також посол повідомила, що Конгрес США хоче дозволити конфіскацію активів РФ та змусити Байдена розширити санкції.

Читайте детально про те, як США планують змінити бюджет та правила підтримки ЗСУ

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: