Латвія передасть Україні нову партію військової допомоги з ППО та дронами

Уряд Латвії затвердив надання Україні нової партії військової допомоги, до якої увійдуть, зокрема, зенітні гармати близької дальності та безпілотники для спостереження.
Джерело: прем’єрка країни Евіка Сіліня у своєму Twitter (X), пише "Європейська правда"
Пряма мова: "Уряд щойно затвердив передачу зенітних гармат, тактичних безпілотних систем спостереження та іншого важливого обладнання і технічних засобів для Збройних сил України. Це допоможе покращити і протиповітряний захист, і розвідувальні спроможності України".
Деталі: Прем'єрка додала, що Латвія виділяє на підтримку України близько 0,25% свого ВВП на рік.
*Після уточнення перекладу з латиської мови з'ясувалося, що прем'єрка не називала конкретного виду зенітних гармат, які готують до передачі Україні. Перепрошуємо читачів за помилку.
Що передувало: Наприкінці минулого тижня до Києва приїздила з візитом нова міністерка закордонних справ Латвії Байба Браже.
Під час нього анонсували надання великого генератора. Також очільник МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Латвія буде спільно з Україною нарощувати виробництво безпілотників в межах "коаліції дронів".