Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Генштаб: На Покровському напрямку на окремих ділянках ситуація вимагає від ЗСУ "проведення маневру"

Вівторок, 21 травня 2024, 23:43
Генштаб: На Покровському напрямку на окремих ділянках ситуація вимагає від ЗСУ проведення маневру
Фото - Генштаб ЗСУ

Покровський напрямок залишається найгарячішим на всій лінії бойового зіткнення, на окремих ділянках ситуація "вимагає від українських військ проведення маневру".

Джерело: зведення Генштабу ЗСУ станом на 22:00 Генеральний штаб ЗСУ

Деталі: Генштаб зазначає, що від початку доби на фронті відбулося 94 бойові зіткнення.

Реклама:

Протягом доби противник завдав по території України три ракетні удари (із застосуванням трьох ракет), 35 авіаударів (зокрема із застосуванням 48 КАБів) та 367 ударів дронами-камікадзе. Здійснив майже 2800 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах із використанням різних типів озброєння.

Дослівно: "На Харківському напрямку російські загарбники 10 разів намагалися витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Українські воїни відбили шість спроб противника просунутися в напрямку населеного пункту Липці, а також штурм у напрямку Плетенівка – Вовчанськ. Напруженою залишається ситуація в районі Стариці, де відбито одну атаку з напрямку Нової Таволжанки (рф). Ще дві атаки з Бугруватки тривають.

У свою чергу українські захисники контратакують та вживають заходів для посилення стійкості оборони.

ВІДЕО ДНЯ

На Куп’янському напрямку кількість атак ворога зросла до 12. Тривають бойові зіткнення в районах населених пунктів Синьківка, Іванівка та Новоєгорівка. На напрямку Берестового наші захисники відбили дві штурмові дії противника. Ситуація контрольована, проводяться заходи щодо стабілізації обстановки".

Деталі: Військові повідомляють, що на Сіверському напрямку наші захисники відбили 10 штурмових дій ворога в районах Білогорівки, Виїмки та Роздолівки. Також 10 атак було на Краматорському напрямку.

Покровський напрямок, за даними Генштабу, залишається найгарячішим на всій лінії бойового зіткнення.

Дослівно: "Від початку доби кількість ворожих штурмів зросла до 37. Противник 15 разів намагався просунутись від Очеретиного в напрямках Новоолександрівки, Калинового, Прогресу, Євгенівки, тривають важкі бої. Крім того, російські загарбники не полишають спроб прорвати нашу оборону в районі Новоселівки Першої, Сєвєрного та Нетайлового.

На окремих ділянках ситуація вимагає від наших військ проведення маневру. Силами оборони вживаються заходи для відсічі ворогу та стабілізації обстановки".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: