Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Україна виконала всі вимоги для початку переговорів про вступ в ЄС – глава Єврокомісії

Вівторок, 11 червня 2024, 12:55
Україна виконала всі вимоги для початку переговорів про вступ в ЄС – глава Єврокомісії
Урсула фон дер Ляєн, фото: ОП

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн підтвердила, що Україна виконала усі необхідні кроки для початку переговорів про вступ до ЄС до кінця цього місяця.

Джерело: Урсула фон дер Ляєн на Конференції з відновлення України в Берліні у вівторок, "Європейська правда"

Деталі: Фон дер Ляєн згадала про нещодавнє схвалення Україною плану реформ, проведення яких є умовою виділення багатомільярдної макрофінансової допомоги ЄС на найближчі роки.

Реклама:

У цьому контексті вона підкреслила, що Україна заслуговує на те, аби держави ЄС почали з нею переговори про вступ.

"Україна виконала всі кроки, які ми визначили. І саме тому ми вважаємо, що ЄС повинен розпочати переговори про вступ з Україною вже до кінця цього місяця", – сказала фон дер Ляєн.

Нагадаємо:

ВІДЕО ДНЯ
  • 7 чеврня Єврокомісія підтвердила, що надала позитивну усну оцінку щодо прогресу євроінтеграційних реформ України та Молдови, викладених у листопадовому звіті про розширення ЄС.
  • Водночас, за даними ЗМІ, постійні представники країн-членів Європейського Союзу знову не змогли на останній зустрічі ухвалити рішення щодо рекомендацій Європейської комісії розпочати переговори про вступ до ЄС з Україною, оскільки Угорщина виступила із запереченнями.
  • В уряді Німеччини нещодавно заявили, що Україна виконала вимоги щодо реформ, необхідних для початку переговорів про вступ до Євросоюзу.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: