Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Високий представник ЄС розповів деталі 14-го пакета санкцій проти Росії

Четвер, 20 червня 2024, 20:48
Високий представник ЄС розповів деталі 14-го пакета санкцій проти Росії

Високий представник Євросоюзу із зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель назвав сектори економіки, які охоплює чотирнадцятий пакет санкцій проти Росії, схвалений 20 червня.

Джерело: Боррель у X (Twitter), цитує "Європейська правда"

Деталі: Дипломат заявив, що 14-ий пакет санкцій ЄС проти Росії – це "потужний набір індивідуальних та секторальних заходів, спрямованих на підрив воєнних зусиль Росії проти України".

Реклама:

"Він націлений на військово-промисловий оборонний комплекс, фінансові послуги, енергетичний сектор, обхід санкцій, воєнні злочини, зокрема осіб, причетних до депортації українських дітей", – додав він.

Топдипломат ЄС зазначив, що нові санкції спрямовані на те, "щоб ускладнити для влади Путіна підтримку його загарбницької війни", та запевнив у підтримці України з боку Євросоюзу.

Що передувало: Посли країн Євросоюзу узгодили 14-й пакет санкцій проти Росії після понад місяця дискусій раніше у четвер.

ВІДЕО ДНЯ

Як повідомлялось, Німеччина гальмувала пакет санкцій через розширення заходів, які змусили б компанії ЄС гарантувати, що їхні клієнти не зможуть потім продавати санкційні товари до РФ.

Відомо, що в межах 14-го пакета санкцій Єврокомісія вперше запропонувала націлитись на кілька проєктів скрапленого природного газу і заборонити перевалку російського СПГ з ЄС до третіх країн.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: