Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Українців, яким подобається напрямок розвитку країни, менше, ніж тих, хто думає навпаки – опитування

Середа, 26 червня 2024, 13:56
Українців, яким подобається напрямок розвитку країни, менше, ніж тих, хто думає навпаки – опитування
Фото: Getty Images

33% опитаних українців вважають, що події в Україні розвиваються в правильному напрямі, 47% - вважають, що вони розвиваються в неправильному напрямі.

Джерело: результати дослідження Центру Разумкова оприлюднені на пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна"

Деталі: За даними опитування, проведеного з 6 до 12 червня, частка тих, хто вважає, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі, є меншою, ніж частка тих, хто дотримується думки, що вони розвиваються у неправильному напрямі (відповідно, 33% і 47%).

Реклама:
 
скриншот

Проте соціологи зазначають, що співвідношення цих груп залишається кращим, аніж перед початком повномасштабної війни (у грудні 2021 року ˗ відповідно, 20% і 65,5%).

Зазначено, що після початку повномасштабної агресії Росії проти України частка громадян, які вважали, що події в Україні розвиваються в правильному напрямі, суттєво зросла (з 20% у грудні 2021 року до 51% у вересні-жовтні 2022 року), сягнувши найвищих показників у лютому-березні 2023 року (61%).

Після цього, - зазначають соціологи, - спостерігається тенденція до зниження цього показника.

ВІДЕО ДНЯ

Опитування проводилося з 6 до 12 червня 2024 року методом face-to-face на тих територіях, які контролює уряд України і на яких не ведуться бойові дії.

Опитування проводили за стратифікованою багатоступеневою вибіркою із застосуванням випадкового відбору. Структура вибіркової сукупності відтворює демографічну структуру дорослого населення територій, на яких проводили опитування, станом на початок 2022 року (за віком, статтю, типом поселення).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: