Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Польща не збиватиме російські ракети без рішення НАТО – міністр оборони

Середа, 10 липня 2024, 21:23
Польща не збиватиме російські ракети без рішення НАТО – міністр оборони
ВЛАДИСЛАВ КОСІНЯК-КАМИШ, ФОТО: GETTY IMAGES

Міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що польська сторона не буде збивати російські ракети, які летять через Україну в її напрямку, якщо не буде відповідного рішення на рівні НАТО.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на "Польське радіо"

Деталі: Косіняк-Камиш зазначив, що Україна тривалий час висловлювала сподівання на участь Польщі у захисті її повітряного простору, але Варшава не буде одноосібно ухвалювати відповідні рішення.

Реклама:

"Якщо Альянс не ухвалює таких рішень, то Польща в жодному разі не повинна одноосібно приймати такі рішення", – додав він.

Польський міністр додав, що такого консенсусу в НАТО немає, і вказав на позицію Білого дому, який заявив, що не хоче ескалації конфлікту.

"Звичайно, існують інші процедури щодо ракет на території Республіки. Тоді це наше рішення", – зазначив Косіняк-Камиш.

ВІДЕО ДНЯ

Цього тижня глава польського уряду Дональд Туск після підписання безпекової угоди з Києвом заявив, що Польща залучить союзників по НАТО для обговорення можливого збиття російських ракет і дронів над територією України.

Український президент Володимир Зеленський раніше висловлював нерозуміння, чому західні союзники-члени НАТО збивали іранські ракети та дрони, які летіли на Ізраїль, натомість вони бояться робити те саме в Україні, оскільки остерігаються втягнення Альянсу у війну з РФ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: