Перед переговорами у Джидді Британія обговорила мирний процес з США та Україною

Уляна Кричковська, Анастасія Проц — 10 березня, 21:00
Перед переговорами у Джидді Британія обговорила мирний процес з США та Україною
Леммі та Сибіга. Ілюстративне фото: Getty Images

Міністр закордонних справ Британії Девід Леммі напередодні переговорів у Саудівській Аравії обговорив мирний процес з представниками України та США – Андрієм Сибігою та Марком Рубіо.

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на X (Twitter)

Деталі: 10 березня Леммі розповів, що поспілкувався спершу з Рубіо, а потім із Сибігою щодо того, як "ми продовжуємо просувати мирний процес напередодні переговорів у Саудівській Аравії".

Реклама:

А Сибіга, своєю чергою, розповів, що під час розмови вони "обговорили шляхи до миру та довгострокової безпеки України".

"У рамках нашого регулярного діалогу я мав телефонний дзвінок з Девідом Леммі. Я подякував Великій Британії та особисто Девіду за підтримку. Напередодні зустрічі в Джидді я наголошував, що Україна, як ніхто, прагне завершення війни", – додав він.

Нагадаємо:

  • 11 березня в саудівському місті Джидда мають відбутись переговори між представниками України та США – перші після перепалки між президентами обох країн у Білому домі.
  • Раніше посланник Трампа Стів Віткофф заявив, що США очікують на значний прогрес на переговорах з Україною цього тижня.
  • А Рубіо висловив сподівання, що під час переговорів у Саудівській Аравії може бути вирішене питання призупинення Вашингтоном військової допомоги Україні.
  • Таке ж сподівання висловлював й американський президент Дональд Трамп, який також заявив, що у Росії "немає карт" на переговорах щодо України, хоча ще минулого тижня, за його версією, вони були.
Велика Британія США Україна
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування