Зеленський пообіцяв, що "Дружба" зможе запрацювати до кінця квітня
—
14 квітня, 14:12

Володимир Зеленський, фото: ОП
Президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом заявив, що зруйнований російською ракетою нафтопровід "Дружба" відремонтують до кінця квітня і він зможе функціонувати.
Джерело: трансляція пресконференції
Пряма мова Зеленського: "Як ми і обіцяли, до кінця квітня він буде відремонтований, не повністю, але достатньо, щоби функціонувати".
Реклама:
Деталі: За його словами, водночас резервуари всі не будуть відремонтовані, оскільки це довгий процес. "Але це питання про інше: чи спроможний він буде функціонувати? Так!" - зазначив президент.
Нагадаємо:
- 20 березня Євросоюз привітав зобов'язання України відремонтувати зруйнований російською ракетою нафтопровід "Дружба" протягом шести тижнів.
- Цьому передувала пропозиція ЄС щодо залучення фінансових ресурсів та експертної підтримки для відновлення поставок нафти до Угорщини і Словаччини.
- Колишній прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявляв, що Угорщина не розблокує жодне сприятливе для України рішення, поки нафтопровід "Дружба" не розпочне знову транспортувати російську нафту.
Шановні читачі, просимо
дотримуватись Правил
коментування