ПС: Росія за день запустила 382 цілі. Є влучання на шести локаціях

Тетяна Олійник — 15 квітня, 22:47
ПС: Росія за день запустила 382 цілі. Є влучання на шести локаціях
Фото: Західне ОТО НГУ

Російські війська протягом 15 квітня здійснили комбінований удар по Україні ракетами наземного, повітряного базування та ударними безпілотниками. Є влучання на 6 локаціях та падіння уламків у 12 місцях.

Джерело: Повітряні сили

Дослівно: "Всього за вказаний період радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 382 повітряних цілей:

Реклама:

- 20 крилатих ракет Х-101 (з акваторії Каспійського моря);

- 1 крилатої ракети Іскандер-К (із Ростовської обл);

- 361 БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів із напрямків: Шаталово, Брянськ, Курськ, Орел, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське – ТОТ Криму, близько 200 із них – "Шахеди"".

РЕКЛАМА:

Деталі: За попередніми даними, станом на 22:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 369 ворожих цілей:

- 19 крилатих ракет Х-101;

- 1 крилату ракету Іскандер-К;

- 349 БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотників інших типів.

Зафіксовано влучання однієї ракети та 12 ударних БпЛА на 6 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 12 локаціях.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Що передувало:

  • У польському повітряному просторі розпочалися операції військової авіації через масований російський удар по Україні.
  • Повідомляли також, що російські війська 15 квітня завдали удару по багатоквартирному будинку в Одесі: виникла пожежа, є загиблий та постраждалі.
  • Також варто зазначити, що президент України Володимир Зеленський говорив, що війна на Близькому Сході призвела до великого дефіциту постачань для ЗРК Patriot, які захищають українське небо.
ППО Повітряні сили ЗСУ ракетний удар
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування