Прем’єр Британії Стармер оголосив про відставку

Іванна Костіна, Станіслав Погорілов — 22 червня, 11:48
Прем’єр Британії Стармер оголосив про відставку
Кір Стармер, фото: Getty images

Прем'єр-міністр Британії Кір Стармер під час спеціального звернення на Даунінг-стріт оголосив, що час його перебування на посаді підійшов до кінця.

Джерело: звернення Стармера, передає "Європейська правда"

Деталі: Він заявив, що йде у відставку з посади лідера Лейбористської партії та повідомив про своє рішення королю.

Реклама:

Пряма мова: "Кожне рішення, яке я приймав, було спрямовано на те, щоб на перше місце поставити країну, яку я люблю. Саме тому я подам у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Сьогодні вранці я поспілкувався з Його Величністю Королем, щоб повідомити йому про своє рішення".

Деталі: Стармер зазначив, що звернувся до Національного виконавчого комітету Лейбористської партії з проханням затвердити графік проведення виборів лідера партії, причому прийом кандидатур розпочнеться 9 липня.

"У разі проведення виборів це гарантуватиме, що новий лідер обійме посаду до початку сесії парламенту у вересні. Я залишатимуся на посаді прем'єр-міністра до завершення виборів і зроблю все можливе, щоб забезпечити впорядковану передачу влади", – заявив Стармер.

РЕКЛАМА:
Читайте УП без реклами за підпискою
від 249 грн/міс
Оформити підписку

Що було раніше:

  • 19 червня стали відомі результати довиборів в окрузі Мейкерфілд – на них переміг мер Великого Манчестера Енді Бернем. Ця перемога проклала йому шлях до висунення своєї кандидатури на посаду лідера лейбористів, а отже і прем'єр-міністра, на противагу Стармеру.
  • У п'ятницю Стармер заявляв, що візьме участь у будь-якій боротьбі за лідерство в Лейбористській партії.
Велика Британія
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування