Окупанти знову атакували АЗС: у Сумах 3 постраждалих

Три людини постраждали внаслідок російського удару по автозаправній станції у Сумах ранці 24 червня.
Джерело: голова ОВА Олег Григоров, начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко та в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар в Telegram
Пряма мова Григорова: "Ворог системно б'є по АЗС області. Зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території".
Деталі: Кобзар уточнив, що загарбники ударили близько 9:50 ранку. Поцілили по АЗС у Зарічному районі Сум.
За словами Кривошеєнка, для атаки росіяни застосували БпЛА типу "Герань-2". Пошкоджено інфраструктуру АЗС та автівки.

"65-річний та 42-річний чоловіки перебувають у лікарні, ушкодження, які вони отримали, не тяжкі", – зазначив начальник МВА.
Передісторія:
- Останнім часом почастішали російські удари по АЗС у різних регіонах України. Під ударами були заправки у Харківській, Одеській, Запорізькій областях.
- Вранці 24 червня росіяни ударили по АЗС у Запоріжжі.