На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

Альона Мазуренко — 24 червня, 18:37
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл
Мапа: Чаус у соцмережах

На Чернігівщині на запит військових прийняли рішення про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів області.

Джерело: очільник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус

Дослівно: "Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Це був запит від військових.

Реклама:

Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах.

  • Корюківська ТГ: Прибинь, Шишківка, Рудня;
  • Городнянська ТГ: Лемешівка, Мощенка;
  • Новгород-Сіверська ТГ: Воробʼївка, Камінь, Камʼянська Слобода, Карабани, Чайкине;
  • Семенівська ТГ: Газопровідне; Олександрівка".

Деталі: Евакуацію мають завершити за два місяці.

Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Чаус повідомив, що охочі жителі виїхали, решта писали відмови.

Йдеться про такі населені пункти:

  • Сновська ТГ: Гірськ;
  • Городнянська ТГ: Берилівка;
  • Новгород-Сіверська ТГ: Бучки, Грем'яч, Будо-Воробʼївська;
  • Семенівська ТГ: Костобобрів, Залізний Міст.

За даними громад та РВА, у всіх цих населених пунктах досі залишається близько тисячі жителів. Серед них - 120 дітей.

За словами Чауса, жителів будуть інформувати про місця збору: "Всі необхідні служби задіяні. Є затверджені евакуаційні маршрути і транспорт. Розселення людей - обовʼязкова умова. Місця для тимчасового проживання будуть забезпечені".

Чернігівська область евакуація війна кордон
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: