Окупанти зранку атакували евакуаційне авто на Сумщині

Ірина Балачук — 26 червня, 10:31
Окупанти зранку атакували евакуаційне авто на Сумщині
Фото поліції

Вранці 26 червня російські загарбники вдарили дроном по автомобілю евакуаційного екіпажу поліції "Білий янгол", який займається порятунком жителів прикордонних громад регіону.

Джерело: поліція Сумської області в Telegram

Дослівно правоохоронці: "Вранці під час проведення евакуаційних заходів у Буринській громаді Конотопського району російські військові прицільно атакували службовий автомобіль екіпажу "Білий янгол" ударним FPV-дроном".

Реклама:
Фото поліції
Фото поліції

Деталі: Внаслідок влучання транспортний засіб зазнав пошкоджень, але люди не постраждали.

Довідково: У поліції нагадали, що підрозділ "Білий янгол" постійно працює у прикордонних громадах області, звідки евакуює родини з дітьми, людей старшого віку, маломобільних громадян та всіх, хто потребує допомоги. Попри цілеспрямовані удари з боку російських військ, поліцейські не припиняють евакуаційних рейсів.

"Українська правда" неодноразово знімала цей екіпаж білих янголів на Сумщині. Детальніше дивіться у репортажах: "Сумщина. Повторний наступ" та "Сумщина: "Не знала, чи мене евакуюють з російським паспортом""

Сумська область евакуація безпілотники
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування