Операція "Форест Гамп": нардепу Столару оголосили підозру за 5 статтями – ЗМІ

Народному депутату Вадиму Столару, який фігурує на записах нового розслідування НАБУ і САП, оголосили підозру ще 20-го серпня, проте це зробили заочно. Столар, як повідомляла УП, на момент обшуків та оголошення підозри – не перебував в Україні.
Джерело: Bihus.Info з посиланням на джерела у правоохоронних органах
Деталі: Повідомляється, що Столару інкримінують вчинення злочинів за різними частинами 5 різних статей, зокрема – створення злочинної організації, протиправне заволодіння майном, підробка документів та несанкціоноване втручання в роботу інформаційних систем.
За створення злочинної організації нардепу загрожує позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна, а за несанкціоноване втручання в роботу інформаційних систем – від 10 до 15 років, адже вчинене під час воєнного стану.
Знати більше: Сховані за "фасадом". Хто насправді володіє будівельним бізнесом у Києві
"Форест Гамп". Як Офіс президента знову "прибіг" до великого корупційного скандалу
Що передувало:
- Нещодавно НАБУ та САП викрили схему рейдерського захоплення фігурантами операції "Форест Гамп" об'єктів нерухомості та інших активів шляхом втручання в роботу мереж Міністерства юстиції.
- Це ж злочинне угрупування організувало легалізацію коштів для сплати застави за ексміністра енергетики та юстиції Германа Галущенка. Для цього вони використовували державний "Сенс Банк".
- Прокурор САП перелічив список фігурантів, які згадуються у справах "Форест Гамп" та "Феміда". Серед них – уже колишня заступниця голови Офісу президента Ірина Мудра, екснардеп Максим Микитась та чинний нардеп Вадим Столар.
- Вищий антикорупційний суд взяв Микитася під варту з можливою заставою у 30 млн грн.
- Засідання суду щодо запобіжного заходу для Ірини Мудрої відбудеться 24 серпня.