Лукашенко звинуватив Януковича у вошивості, а Баррозу назвав козлом

12 переглядів
Вівторок, 26 квітня 2011, 19:13

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував поставити питання керівництву України із приводу своєї неучасті в чорнобильських заходах.

Про це він заявив журналістам у вівторок, передає Інтерфакс-Білорусь.

"Поставте це питання Януковичу: чому білоруський президент не присутній на їхніх заходах. Це ви в них запитайте. На жаль, "вошивості" вистачає в нинішнього керівництва України", - заявив Лукашенко.

"Напрошуватися я ні до кого не збираюся, і бути якимсь "подпевалой" я не збираюся ні в того, ні в іншого", - сказав глава білоруської держави.

Лукашенко також прокоментував заяву президента Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу про те, що його участь у саміті з ядерної безпеки в Києві можливо тільки за відсутності на ньому президента Білорусі.

"Що стосується таких козлів, як Баррозу й інших... Ну, хто такий Баррозу? Був якийсь Баррозу в Португалії, але вигнали його й влаштували в Єврокомісію. Я найменше дивлюся, що де хто бовкнув з європейських чиновників. Їх там тисячі", - заявив Лукашенко.

"Найголовніше для мене - це ці святі дні. У ці дні я завжди буваю тут (у чорнобильських регіонах), я завжди приїжджаю на цю землю, я живу тут практично тиждень", - сказав білоруський президент.

"Так, може бути, зручніше віночок покласти й поїхати. А мені треба працювати, бачити на власні очі, що треба тут ще зробити", - зазначив Лукашенко.

Він також заявив про неуспішність спроб увести економічні санкції проти республіки й розкритикував ініціаторів таких заходів.

"Просто негідники. Тому я не хочу говорити про всяких Баррозу, інших "козлів", "биків" і інших", - сказав Лукашенко журналістам у вівторок.

Як відомо, президент Віктор Янукович запрошував Лукашенка в Україну як на конференцію, що відбулася 19 квітня, так і безпосередньо на річницю аварії.powered by lun.ua
Нова Рада стала. Як депутати ділять місця в парламенті
Неймовірне зростання української економіки на 4,6%. "Просто перестали красти", аномалія чи норма?
"Сімка", що не стане "вісімкою": чому ідея повернути Росію до G7 є загрозою, але не катастрофою
Як це – коли у твого родича Альцгеймер (деменція)? Особисті історії і наукове пояснення
Усі публікації