Опозиція спробувала прорвати "Беркут" на День незалежності

10 переглядів
Середа, 24 серпня 2011, 16:53

Спецпідрозділи міліції перешкодили опозиції в День Незалежності здійснити мирну ходу на вулицю Банкову до адміністрації президента.

Після того, як в парку Шевченка закінчився мітинг опозиції, перший заступник глави партії "Батьківщина" Олександр Турчинов закликав рушити "потужною колоною" до адміністрації президента.

"Мирною ходою підемо до адміністрації президента, щоб вручити їм резолюцію мітингу. І щоб вони збирали валізи", - сказав він.

Однак міліція повністю перекрила рух вулицею Володимирською у напрямку вулиці Богдана Хмельницького.

Учасники ходи прорвали перше коло міліції, але за ним вулиця була перегороджена металевими щитами, за якими вишикувались бійці спецпідрозділів у металевих шоломах та спецодязі

З боку вулиці Прорізної під'їхало чотири міліцейські автозаки, які зупинилися посеред вулиці Володимирської, створюючи додаткову перешкоду.

Учасники мітингу вирвали декілька залізних щитів, але не змогли прорвати міліцейський кордон. Опозиційна хода зупинилася біля нього..

Народні депутати-лідери опозиції вирішили не проривати міліцейський кордон, а прийти невеликими групами на концерт, який організовує влада на Майдані Незалежності.

"Прийдемо на Майдан з нашим прапорами, з нашими гаслами "Свободу політв’язням". І допоможемо їм святкувати під попсу", - сказав Турчинов.

Фото Мустафиа Найєма та Дмитра Ларіна

Українська правдаpowered by lun.ua
2
Стиль життя кандидатів. Гриценко на риболовлі, Ляшко з собаками, Бойко у спортивному костюмі
Титанова схема Фірташа. Чому ЗТМК уже два роки не повертають державі
Сегвеї, редагування генів та селфі-палиця: 10 найгірших технологій 21 сторіччя
Обережно, фейк: МВФ не скасовував транш у 500 млн для України
Усі публікації