Бюджет 2021, особливий статус Донбасу, відновлення повноважень НАЗК, обслуговування з масками

Субота, 19 грудня 2020, 15:38

Це вже двадцять четвертий випуск подкасту "Ок, і шо?", у якому аналітики "Центру спільних дій" розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

Цього випуску ведучі Андрій Андрушків та Назар Заболотний розкажуть про те, як продовжили особливий статус Донбасу і що це означає для України, яким буде бюджет у 2021 році і чи не перебільшені очікування влади щодо його виконання, як поновили повноваження НАЗК і чи врятує це Україну, а також про штрафи підприємцям за обслуговування своїх клієнтів без масок.

Також розмова піде про нові призначення в Кабміні, плани нардепів щодо Бюро економічної безпеки, для чого ж цей орган українцям і що він може змінити у порядку денному економіки країни. 

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple Podcasts, Google Podcasts, Soundcloud 

powered by lun.ua

Ок і шо?

"Ок і шо?" – це подкаст від "Центру спільних дій" про усі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де - відверте зло, яке загрожує демократії.

Ми будемо відфільтрувати найважливіші ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента та розповідати про них простою та зрозумілою мовою кожного тижня!

Канали