Бюджет 2021, особливий статус Донбасу, відновлення повноважень НАЗК, обслуговування з масками

Суббота, 19 декабря 2020, 15:38

Це вже двадцять четвертий випуск подкасту "Ок, і шо?", у якому аналітики "Центру спільних дій" розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

Цього випуску ведучі Андрій Андрушків та Назар Заболотний розкажуть про те, як продовжили особливий статус Донбасу і що це означає для України, яким буде бюджет у 2021 році і чи не перебільшені очікування влади щодо його виконання, як поновили повноваження НАЗК і чи врятує це Україну, а також про штрафи підприємцям за обслуговування своїх клієнтів без масок.

Також розмова піде про нові призначення в Кабміні, плани нардепів щодо Бюро економічної безпеки, для чого ж цей орган українцям і що він може змінити у порядку денному економіки країни. 

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple Podcasts, Google Podcasts, Soundcloud 

powered by lun.ua

Ок и шо?

"Ок и шо?" - это подкаст от "Центра совместных действий" обо всех этих не всегда понятных решениях, которые принимает власть. Иногда их так много, что граждане не могут отличить, где добро, направленное на развитие страны, а где - откровенное зло, которое угрожает демократии.

Мы будем отфильтровать важнейшие инициативы и решения парламента, правительства и президента и рассказывать о них простым и понятным языком каждую неделю!

Каналы
Життя бентежне
1 эпизод
Я не встигаю!
12 эпизодов
Кляті питання
37 эпизодов
Ок и шо?
16 эпизодов
Украина после карантина
12 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Ранкова доза
13 эпизодов
Температура — нормальная!
24 эпизода
Free Ukraine
5 эпизодов