Локдаун в Києві, «повзуча узурпація» влади Зеленським та ще багато важливого

Субота, 20 березня 2021, 14:27

Це 35-й випуск подкасту "Ок, і шо?". Тут аналітики Центру спільних дій розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

Подкаст доступний на ApplePodcasts, GooglePodcastsSoundcloudSpotify та на інших платформах 

Як і завжди, наші ведучі обговорюють тільки найважливіше. Тож сьогодні Андрій Андрушків та Назар Заболотний дискутують про таке:

  • законодавча ініціатива, яку внесли  237 нардепів з фракції "Слуга народу" на чолі з головою фракції Давидом Арахамією та віцеспікером ВР Русланом Стефанчуком про внесення змін до Конституції щодо порядку призначення та звільнення директорів НАБУ і ДБР. Що змінює цей законопроєкт, що з ним так чи не так? Слухайте!
  • локдаун в Києві та Львові: нові-старі обмеження, до чого веде це рішення і що варто було б зробити натомість?
  • указ президента про Національну молодіжну стратегію до 2030 року. Чия це сфера компетенції? Чи має право президент давати доручення Кабміну? І до чого це все веде?
  • нагородження орденом "За мужність" 67 добровольців як вшанування їхнього внеску в захист України від збройної агресії Російської Федерації. 

powered by lun.ua

Ок і шо?

"Ок і шо?" – це подкаст від "Центру спільних дій" про усі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де - відверте зло, яке загрожує демократії.

Ми будемо відфільтрувати найважливіші ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента та розповідати про них простою та зрозумілою мовою кожного тижня!

Канали