Локдаун в Киеве, "ползучая узурпация» власти Зеленским и другие важные новости

Суббота, 20 марта 2021, 14:27

Це 35-й випуск подкасту "Ок, і шо?". Тут аналітики Центру спільних дій розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

Подкаст доступний на ApplePodcasts, GooglePodcastsSoundcloudSpotify та на інших платформах 

Як і завжди, наші ведучі обговорюють тільки найважливіше. Тож сьогодні Андрій Андрушків та Назар Заболотний дискутують про таке:

  • законодавча ініціатива, яку внесли  237 нардепів з фракції "Слуга народу" на чолі з головою фракції Давидом Арахамією та віцеспікером ВР Русланом Стефанчуком про внесення змін до Конституції щодо порядку призначення та звільнення директорів НАБУ і ДБР. Що змінює цей законопроєкт, що з ним так чи не так? Слухайте!
  • локдаун в Києві та Львові: нові-старі обмеження, до чого веде це рішення і що варто було б зробити натомість?
  • указ президента про Національну молодіжну стратегію до 2030 року. Чия це сфера компетенції? Чи має право президент давати доручення Кабміну? І до чого це все веде?
  • нагородження орденом "За мужність" 67 добровольців як вшанування їхнього внеску в захист України від збройної агресії Російської Федерації. 

powered by lun.ua

Ок и шо?

"Ок и шо?" - это подкаст от "Центра совместных действий" обо всех этих не всегда понятных решениях, которые принимает власть. Иногда их так много, что граждане не могут отличить, где добро, направленное на развитие страны, а где - откровенное зло, которое угрожает демократии.

Мы будем отфильтровать важнейшие инициативы и решения парламента, правительства и президента и рассказывать о них простым и понятным языком каждую неделю!

Каналы
Температура — нормальная!
29 эпизодов
Українські 90-ті
1 эпизод
Життя бентежне
2 эпизода
Я не встигаю!
13 эпизодов
Кляті питання
43 эпизода
Медиаболь!
1 эпизод
Ок и шо?
25 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Ранкова доза
13 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Украина после карантина
12 эпизодов
Minddetox Essays
10 эпизодов