Без порнухи - без проблем?

20 просмотров
Понедельник, 12 декабря 2011, 11:41
Галя Койнаш
для УП

Парламентом ухвалено закон про якісь зміни до деяких законів. Жодного сексу, жодної ролі для чиновників від моралі.

Президентським законопроектом № 9494 лише розширено роль співпрацівників безпеки. Інформаційної.

Про якусь державну фірму Касперського не йдеться.

Створено "підрозділ контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки". Він має захищати "законні інтереси держави й прав громадян в інформаційній сфері від розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб, протиправних посягань організацій, груп та осіб".

Жодних проблем не виникає при спробі розтлумачити "інформаційну безпеку"? Питання не фривольне, адже захищатимуть саме її хоробрі спецслужбовці.

Не забудемо, що ворог може повсюди ховатися. Як ми маємо розуміти "протиправні посягання організацій, груп та осіб"?

А може, краще, спитаємо, як розуміють це в СБУ?

Відповідь, на жаль, на це питання напрошується. Розумітимуть так, як скажуть згори. Так діяли за радянських часів, так робили й пізніше.

А що, власне, змінилося? Багато чого. Інші можливості для стеження, для блокування "підривної" чи "небезпечної" інформації.

Було би бажання.

Як кому, але мені якось важко сумніватися щодо подібного бажання. Як, зрештою, і щодо мотивів автора даного законопроекту.

Після подій минулого тижня, а саме ганебного "суду" над Юлією Тимошенко в СІЗО з ініціативи СБУ, сумніватися в старанності співпрацівників теж не доводиться. .В гонитві за показниками шукатимуть підривну діяльність, протиправні посягання – там, де їм натякнуть шукати.

На превеликий жаль, напевно, і знаходитимуть.

Галя Койнаш, спеціально для УПpowered by lun.ua
Обличители коррупции: На старт! Внимание! Марш!
Важно начать с чего-то конкретного, в данном случае именно с обличителей коррупции, и довести эти законодательные инициативы до хороших показательных результатов, а уже потом браться за более масштабные и, безусловно, очень правильные вещи, такие как защита всех обличителей. (укр.)
Место украинцев в польской политике: неприятный урок выборов в Сейм
Для абсолютного большинства поляков голосование за украинку – это акт отрицания доминирующей модели польскости, которая про кровь и землю, но никак не про равенство. Менее понятна позиция украинской общины. (укр.)
Троянськие кони среди иностранных инвесторов
Должна ли Украина в условиях военной агрессии контролировать инвесторов для обеспечения собственных экономических интересов? (укр.)
Психологический анализ публичных заявлений Зеленского о США: страх или стратегия? 
Зеленский старается угодить всем – и США, и ЕС, поэтому использует ряд манипулятивных приемов и хорошо продуманную стратегию.
Что общего у Тома Круза и Валерия Хорошковского?
Если Хорошковский сотрудничает с Банковой и Зеленским как разработчик или консультант - это тревожный сигнал. (укр.)
5 книг, которые помогут вам настроить свои информационные фильтры
С переходом к цифровой эпохе поток информации, который мы ежедневно перевариваем, вырос в разы. (укр.)
Марафон Зеленского как Зе!технология
14-часовым марафоном 10-го октября Зеленский и Ко достигли основной цели - рейтинг не просядет до весны. А там - местные выборы, и заберут всю власть. (укр.)