Інструкція, як посадити Азарова в Лук’янівське СІЗО

13 просмотров
Пятница, 06 апреля 2012, 19:31
Сергей Терехин
для УП

У кого в чем счастье, а у свиньи в корыте

(російське народне прислів’я)

"Тут, розумієте, сталася доволі прикра подія. Пану Януковичу не сподобався договір про вільну торгівлю в СНД, підписаний Азаровим. Отже, Азаров двічі програв. З початку, коли в 2003 році він намагався провести ратифікацію ЄЕП через Парламент, але йому тоді показали дулю. Вдруге, коли його намагання вступити до російську ЗВТ та тим самим принизити економіку України, теж не знайшли підтримки.

Біс його знає, чому зараз Януковичу не сподобалися рішення Азарова. Обидва однаково жадібні і глупі. Пардон, може Азаров менш глупий. Або менш жадібний. Або навпаки. В принципі, яка різниця.    

Так от, я тільки-но звернувся до Генпрокурора з проханням юридично оцінити дії Азарова (копія мого листа додається).  

Дивіться, Тимошенко посадили за ґрати за те, що вона нібито перевищила свої повноваження як прем’єр-міністра. Грошей від цього не заробила (бо не хотіла), але в кінці історії їй впаяли 7 років буцегарні. Нагадую, що Юлю звинуватили в "умисному вчиненні дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, інтересам юридичних осіб".

Хохма в тому, що коли в суду питали, а де ж той постраждалий від шкоди, то жодного не знайшлося. Мабуть за лаштунками сидів пан на букву Ф. з Росукеренерго, потираючи жирні спітнілі ручки.

За такою логікою Прокуратури, Азарова треба теж негайно закрити у в’язницю, бо він спочатку підписав договір про вільну торгівлю в рамках СНД з порушенням директив, наданих Януковичем (умисно вчинив дії, які явно виходять за межі наданих прав чи повноважень), тим самим зробивши замах на вчинення злочину, передбаченого статтею 111 "Державна зрада", а поспіль порушив "сталінські" статті 344 та 345 Кримінального кодексу України, за якими засуджено Тимошенко і Луценко.

Пане Президенте, якщо вам з особистої боязні не хочеться випускати Тимошенко з-за ґрат, але хочеться закрити проблему вибіркового правосуддя, бо кожного разу на зустрічі із світовими лідерами ви відчуваєте себе хлопчиком для побиття, то посадіть Азарова в Лук’янівське СІЗО за абсолютно подібну провину. Мені цікаво, чи буде ходити народ з квітами під камеру Азарова в день його народження, як це було з Юлією Тимошенко?

Але, пане Президенте, якщо ви мужик, то не треба боятись цієї тендітної жінки. Все рівно, вона Вас переможе. Головне для Вас – ким Ви пройдете історією України: чорною стрічкою, яку згодом вимарюють з підручників для дітей, або справедливим і мудрим правителем".

Я перечитав свій опус і попросту стало смішно. Пам’ятаєте прислів’я про бісер? Так він зараз дорогий - інфляція. Свині теж не дешеві.

Резюме. Почитайте моє звернення до Генпрокуратури. Там багато чого цікавого.

 
 
 powered by lun.ua
Монополия на лечение COVID-19 в Украине, или "молчание ягнят"
Пока ВОЗ объявляет миру солидаризированное клинические исследования по лечению COVID-19 и призывает к полному раскрытию полученных данных, в Укрпатент поступают заявки на выдачу патентов на лечение COVID-19. (укр.)
Пчелы хотят жить. Почему украинское пчеловодство под угрозой
Какие дополнительные регуляторные инструменты нужно ввести, чтобы защитить отрасль пчеловодства. (укр.)
Потребительский сектор и розничная торговля: как подготовиться к новым реалиям после COVID-19
Пять ключевых направлений, на которых нужно сосредоточить свои усилия, чтобы восстановить деятельность после карантина (укр.)
Программа 2020: зачем Украина меняет подходы к интеграции в Альянс
26 мая президент Украины утвердил Годовую национальную программу (ГНП) под эгидой Комиссии Украина - НАТО на 2020 год. (укр.)
Нужны ли служебные квартиры для судей?
Среди статей финансирования судебной системы в Украине есть расходы на обеспечение привилегий судей, среди которых – право на получение служебного жилья. Однако этот механизм не только дорого обходится бюджету, но и ставит под сомнение независимость судей. (укр.)
Турецкий прецедент: почему торговые войны могут выйти на новый уровень
Мировая система торговли столкнулась с крайне опасным прецедентом, который угрожает существенным обострением торговых войн. (укр.)
Что не так с украинскими тюрьмами
Европейский комитет по предотвращению пыток Совета Европы с 1988 года посещает украинские пенитенциарные учреждения. Ряд рекомендаций Комитета, в частности те, что касаются СИЗО, не выполняются более 20 лет. (укр.)
Реклама: