Мало букв о главном

Среда, 25 июля 2012, 16:10

1. Про проект "Україна"

Або ж український цивілізаційний проект, візія, український стрибок – не має значення. Шукати цей проект не потрібно. Він є. Він є об'єктивно, як єдиний можливий. Його сутність неодноразово сформульована багатьма мудрими.

Ми не маємо умов для революційних технологічних проривів – тож не слід ними зараз перейматися.

Ми не зможемо захопити будь-який стратегічний зовнішній ринок, оскільки нас на нього просто не пустять – тож не слід цим зараз перейматися.

Нам нема сенсу будувати індустріальне або модернове суспільство тоді, коли вони доживають останні роки в більш розвинутих країнах, коли їхня агонія вже розпочалася, бо все одне в такий спосіб будемо пасти задніх, і прислуговувати тим, хто це вже давно побудував – тож не слід цим зараз перейматися.

Український проект може бути лише один.

Його сутність відома й проста: обітована земля талановитих людей.

Земля із чистим повітрям, чистою водою, родючою землею. Достатнє здорове натуральне органічне харчування для кожного. Національна система виховання й навчання здорових фізично й психічно людей, з максимальним розвитком талантів і здібностей кожної людини за принципом "сродної праці".

Суспільство, у якому кожна людина, котра чесно й наполегливо працює, має добробут і шану.

Країна, у котрій особа живе в гармонії із суспільством, а суспільство – у гармонії із природою.

Виробництво дорогих товарів найвищої якості для довгострокового використання замість гонитви масового виробництва суспільства споживання. Екологічні самодостатні поселення з розвинутою інформаційною й транспортною інфраструктурою замість індустріальної забудови для людей-гвинтиків.

Відновлення традиційних екологічних технологій у поєднання з передовими науковими досягненнями.

Створив суспільство талановитих хліборобів, ремісників, воїнів, жерців – Україна зможе реалізувати будь-який вектор подальшого розвитку, розробити будь-які технології. Зрештою, опанувати головний ринок – ринок ідей, знань.

На останнє головний чинник, головна складова – Віра.

2. Хто це робитиме?

Деталізувати проект "Україна" маємо ми. Втілити проект "Україна" маємо ми.

Ми – це ті, хто ототожнює себе з українською нацією. Ті, хто готовий жертвувати власним, особистим заради спільного. Ті, для кого поняття роду, нації, Батьківщини є вартісними. Хто не шукає місця, де ліпше, а перетворює на найліпше власне місце. Ті, хто готовий бути солдатом, а не лише генералом.

Головне – ті, хто мають Віру.

Усупереч олігархічному режиму. Не слід сподіватися на "добрих" олігархів. Таких не існує за визначенням.

Усупереч зовнішнім силам. Нема у світі тих, хто зацікавлений в успіху українського проекту.

Усупереч інерції маси – у разі потреби йти проти маси заради маси.

3. Що саме робити?

Нічого нового – усе давно відоме й багато разів описано мудрими.

Створити нове суспільство з нас. Усередині того, яке існує. Із власною системою освіти, господарювання, захисту. Наголошую на захисті. Організація повинна захистити свого учасника за будь-яких умов від будь-якого тиску з боку ворожої держави.

Показати масам: дивіться, з нами ліпше, з нами безпечно, з нами ситно, з нами надійно, з нами впевненість у завтрашньому дні.

Через об'єднання всіх активних громадян у будь-якій формі самоорганізації навчити їх відповідальності, самоповазі й самодостатності, у подальшому залучити до нового суспільства.

У легітимний спосіб взяти владу в селі, мікрорайоні, районі, місті, області, країні.

І втілити проект "Україна".

4. Як діяти?

Нічого нового – усе давно відоме.

Зустріньтеся з однодумцями наживо, створіть спільний фінансовий ресурс – десятину від усіх особистих доходів. Узгодьте основні ідеологічні тези. Щоденною живою особистою пропагандою й агітацією впливайте на всіх, хто вас оточує. Водночас використовуйте всі: інші доступні способи інформування. Обов'язково регулярно розповсюджуйте пропагандистські листівки.

Організуйте власних знайомих на конкретні дії для створення незалежної системи освіти, господарювання, інформування, захисту.

Зв'яжіться з такими самими організаціями вашого району, об'єднайтеся.

Зв'яжіться з такими самими організаціями сусідніх районів, об'єднайтеся.

Зв'яжіться з такими самими організаціями інших областей, об'єднайтеся.

5. Про лідерів

Не чекайте на лідерів. Лідери не з'являються зі шпальт газет, лідери не з'являються з екрану телевізора, лідери не з'являються із трибуни мітингу.

Лідери можуть з'явитися лише знизу, усередині організації, і лише в боротьбі.

Критеріїв виявлення лідерів три.

Перший – особу підтримує дієва організація, учасники котрої діють не за гроші, а за ідею й підтримують особу безумовно. Другий – особа готова жертвувати всім заради перемоги. Третій – особа має успіх у зазначеному в пункті "Як діяти?"

Ще раз наголошую: людина, за котрою є міцна організація на ідейних засадах. Не той, хто закликає прийти всіх небайдужих. Той, хто за будь-якої потреби виводить власну згуртовану й дисципліновану організацію – безоплатно.

За наших умов – той, хто готовий пролити власну кров, а не тікати в разі небезпеки за кордон.

6. Висновок

Усе добре відоме, про що пишуть багато й довго.

Хто вже це робить, чекаю на зв'язок.

Святослав Стеценко, полковник запасу, спеціально для УПpowered by lun.ua

Украинские сертификаты вакцинации: как интегрировать их в европейскую систему

Коллективные иски: есть ли перспективы у антимонопольных делах?

Помощь от США. Вакцина COVAX уже в Украине

Как и почему казнили Ивана Гончарука

Земля – новый инвестиционный инструмент

Биометан – будущее биогаза