Партнерский сбор УП. Задонать на дроны и РЭБы

Влада готується до війни

Воскресенье, 31 октября 2004, 00:53
Ми не знаємо всі плани влади, які вона готує на день і ніч виборів. Ми не знаємо, який сценарій обрано остаточно – фальсифікація або зрив. Але ми знаємо, що вони приготувалися до війни.

31 жовтня багато регіонів України дізнаються на власній шкірі, що таке "мукачевській синдром". За інформацією "Української правди", влада спробує використати технологію бандитського тиску на виборців і наступних погромів у разі, якщо на дільниці буде досягнуто не той результат, який планувалося.

А заплановано владою – у першому турі перевага Януковича 2-4%, у другому вона має збільшитися до 6-8%.

Протягом останніх днів відбулися наради під керівництвом Медведчука, Януковича та міністра Кабінету міністрів Толстоухова, де і було дано останні вказівки, які спустилися у владну вертикаль. Мета – забезпечити цей результат.

Домагатися своєї перемоги влада збирається за допомогою ноу-хау. У неділю на багатьох дільницях українці зустрінуть людей, як прийнято казати, "специфічної зовнішності". Однак на питання, хто вони, замість членства в бандитських бригадах вони покажуть посвідчення співробітника "служби охорони громадського порядку".

Це – сюрприз влади своїм співгромадянам. Під таким дахом діятимуть на виборах виконавці сценаріїв Кучми-Медведчука-Януковича. Формуються ці бригади із криміналітету і... співробітників органів.

Там, де фальсифікацію цим людям буде забезпечити неможливо, вони координуватимуть або безпосередньо братимуть участь у зриві виборів. Для цього треба не так багато – аби 10% бюлетенів з тих, хто проголосував на дільниці, було пошкоджено.

Можливо, саме ці "служби" мав на увазі міністр МВС Білоконь, коли в суботу повідомив, що в день виборів "для охорони правопорядку будуть залучатися громадські формування, які зможуть фіксувати правопорушення й виступати свідками".

Підготовка таких колективів протягом останніх тижнів відбувалася по всій Україні. І, за іронією долі, тренінг цих "служб охорони громадського порядку" на заміській базі Сумах був саме в той час, коли в центрі міста проходив стотисячний мітинг за Ющенка.

Але паралельно із бандитським сценарієм влада має силовий. До столиці стягуються війська і міліція. За наявною інформацією, кримський спецпідрозділ, перед яким влітку виступав Кучма і від якого вимагав застосування сили, уже розквартировано під Києвом.

Також є дані, що під Києвом розташувалися два танкові полки, які йшли до столиці у переддень четвергового параду.

МВС повідомило, що з 30 жовтня охороняти Київ будуть 3 тисячі міліціонерів й 3 тисячі військовослужбовців, а також 2 тисячі омонівців із інших регіонів.

До ранку 1 листопада в Київ прибудуть 2,2 тисячі військовослужбовців, підрозділів спеціального призначення, внутрішніх військ і МВС. Це офіційно, однак є інформація, що тільки із Сум до Києва вирушили 400 "беркутівців", "титанівців" і "грифонівців".

Ніч після виборів – час, коли вирішуватиметься доля України. Сценарії поведінки влади переповідають один цинічнійший за інший. На Київ насуваються десятки тисяч людей із регіонів.

Їхня мета – не тільки проголосувати за відкріпними посвідченнями у столиці. Для цього людей не зривали б з місця – відповідні групи можна було б зібрати в самому Києві. Явно готується їхня участь у подіях між 31 жовтня і 1 листопада.

У суботу ввечері кореспондент "УП" намагався на вокзалі з'ясувати, коли слід зустрічати гостей із Донбасу (як відомо, на Київ їде щонайменше двадцять потягів із батьківщини Януковича – чисельністю 20 тисяч осіб).

Диспетчери про існування цих потягів взагалі не знають. І їм варто вірити – ці вагони явно прибувають не на центральний вокзал.

Ще одна інформація – розміщення польових кухонь на території ВДНХ на київських Теремках. "Українська правда" на власні очі переконалася, що по всьому Експоцентру розміщено 50 польових кухонь. Місцеві робітникі кажуть, що в суботу кухні завезли військові. Навіщо?

У відповідь: "Кажуть, тут буде концерт "Козырной карты" (є така мережа ресторанів у Києві). Насправді жодних заходів "Козырная карта" на ніч 31 жовтня не планує – у цьому можна пересвідчитися на їхньому сайті.

Зате відомо, що у ніч з 31 жовтня на 1 листопада на ВДНХ має начебто відбутися "Студентська ніч", де обіцяють "пиво, закусь і розваги на халяву". "Гуляймо до ранку", - заклик на афіші. Досить дивний, якщо враховувати, що 1 листопада – робочий день. І чи не переміститься "гульня" від ВДНХ до ЦВК?

Але хоч би який там концерт не влаштовували, не зрозуміло, чому польові кухні розташовано не поблизу сцени, а на всій території Експоцентру. У різних його кутках – які віддаляє один від одного кілька кілометрів.

І найостанніший сценарій подій 31 жовтня, який оприлюднено на сайті "Гаряча лінія". Про нього теж варто знати – хоча б для того, щоб бути готовим:

Міністерство внутрішніх справ відпрацьовало і затвердило план дій спецпідрозділів МВС в добу 1-го туру виборів президента України, який почав реалізовуватися з 26 жовтня 2004 року.

За даними агенства, в цей день на полігоні села Старе Бориспільського району Київської області було проведено останні тренування особового складу спецназу, розташованого в Київському регіоні.

Вся подальша підготовча робота в цьому напрямі буде здійснюватися за усними наказами в телефонному режимі без будь-яких письмових розпоряджень з МВС.

Зараз у Києві та області розташовано близько 2500 бійців особового складу спецназу МВС.

Продовжується перебазування інших підрозділів внутрішніх військ МВС ("Беркут", "Сокіл", "Грифон", "Титан", "Барс" тощо), які мають на меті довести їх чисельність у регіоні на ранок 31.10.04 до 14.000 військовослужбовців, а на вечір 1 листопада – понад 17 000.

Основними місцями дислокації обрані бази та літні табори МВС в районах сіл Нові Петрівці Вишгородського району, Старе Бориспільського району, військова частина на околиці міста Бориспіль та база на 19-му км Житомирської траси.

На територію військової частини №3001, яка розташована поблизу площі Л.Українки (біля Фонду держмайна) в ніч на 27 жовтня було передислоковано 20 БТР та до 10 водометних машин. Декілька додаткових водометів до 31.10.04 також заплановано перегнати з міста Прилуки Чернігівської області до Києва.

Уся техніка буде задіяна в ніч виборів у разі масового пікетування ЦВК.

Особовий склад спецназу також буде зосереджено на території вказаної військової частини та по вулиці Старонаводницькій в Києві.

Згідно з затвердженим планом, невелика частина спецпідрозділів МВС буде розташована у дворі ЦВК (з тильної сторони будинку – до 1000 військовослужбовців), по всіх кутах огородженої території будуть встановлені 4 водометні установки.

Із зовнішньої сторони побудованого перед ЦВК паркану будуть виставлені ланцюгом звичайні постові з числа співробітників ГУ МВС у Києві.

Якраз на них сплановано здійснити напади декількох груп провокаторів з натовпу пікетувальників та зав‘язати так звані бійки з "кровопусканням", повідомляє "Гаряча лінія".

Ініціювання масових заворушень має здійснити група, створена з курсантів Академії МВС та криміналітету загальною чисельністю до 600 осіб. Ці події мають стати сигналом для масованого задіяння спецпідрозділів та спецтехніки МВС, які напівкільцем охоплять площу.

Зі сторони ЦВК наступ планується здійснювати по вул. Кутузова, з території ЦВК та проміж будинків "Царського села". З протилежної сторони - по вул. Кудрі, провулку від Держкоммайна і від університету культури. Звідси ж висунеться спецтехніка.

Одночасно буде використовуватись спецзброя, газ "Кобра 1С" та пейнтбольні засоби, що стріляють фарбою.

Таким чином, натовп буде "розбитий" на декілька секторів, де відбуватиметься побиття пікетувальників, після чого його мають "погнати" по бульвару Лесі Українки до центру міста.

Напрям обрано спеціально з метою створення "картинки" для ЗМІ, при цьому можливі дії щодо побиття та вандалізму на бульварі будівель, магазинів тощо, а також для створення якнайбільшого ефекту залякування киян та гостей міста, наводить міліцейський "план" "Гаряча лінія".

В житлових будинках навколо площі Українки, в орендованих квартирах, декілька груп кіно-фотодокументування будуть детально фіксувати весь розвиток подій.

Також передбачена можливість задіяння снайперів.

Події мають завершитись масовими затриманнями і арештами пікетувальників (в першу чергу, вражених газом та "помічених" фарбою) як під час руху цього натовпу, так і далі вночі по усьому Києву.

Окрім "залякування" народу, йдеться про нав'язування виборцям іміджу Віктора Ющенка та його команди як екстремістів та терористів, схилення їх до голосування за провладного кандидата, відмови від масових акцій у другому турі.

Також ці провокаційні силові дії міліції у разі потреби можуть розглядатися як один з приводів для відміни виборів взагалі, пише "Гаряча лінія".


Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования