Княжицкий: мне не сообщили, в том и незаконность

6 просмотров
14
Четверг, 12 июля 2012, 19:43

Гендиректору телеканала ТВi Николаю Княжицкому незаконно не сообщили о возбуждении налоговой милицией уголовного дела против него.

Об этом он заявил в прямом эфире телеканала, комментируя возбуждение против себя уголовного дела.

"Я об этом узнал сегодня, когда ребята пришли выемку делать. Суд принял решение производить выемку, нас туда не пригласили. Уголовное дело против меня возбудили, мне никто об этом не сказал", - рассказал он.

"После того, как мы выиграли суд, мы выиграли суд в районной налоговой по тому же делу, следователь городской налоговой уже после того, когда был объявлен мораторий, возбуждает против меня конкретно уголовное дело", - отметил гендиректор.

При этом Княжицкий уточнил, что он прочитал о возбуждении против него дела "в том решении суда, с которым пришли на выемку".

"А мне никто ничего не вручал, в том и нарушение закона", - добавил он.

Как известно, 12 июля утром в офис ООО "Телерадиосвит" (канал ТВi) налоговая инспекция пришла с намерением провести выемку документов.

Украинская правда

Авторизуйтесь чтобы писать комментарии
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 91.124.96.---wlod..
Канал абсолютно однобоко висвітлює інформацію. Об'єктивності практично немає. Суцільний негатив влади і мажорний позитив для опозиції. У житті так не буває. Правда завжди посередині. Редакційна політика цього каналу попросту зневажає цю середину. Ну і, зважаючи на свою відверту опозиційність, керівництво каналу саме себе убаюкало, що їх не наважаться "трусити", бо одразу почнеться гвалт про свободу слова.
IP: 213.109.88.---Sarat..
Таке відчуття що деякі дописувачі тут явно представники влади або не в Україні живуть! Через компанію в якій я працюю Яник відмиває гроші! Все що показує ТВі правда!!!!!!!!!!! А хто каже що це не правда - сволота, бо має з цього зиск!!!!
IP: 37.19.181.---natlon2008..
wlod: Канал абсолютно однобоко висвітлює інформацію. Об'єктивності практично немає. Суцільний негатив влади і мажорний позитив для опозиції. У житті так не буває. Правда завжди посередині. Редакційна політика цього каналу попросту зневажає цю середину. Ну і, зважаючи на свою відверту опозиційність, керівництво каналу саме себе убаюкало, що їх не наважаться "трусити", бо одразу почнеться гвалт про свободу слова.
ДИВИСЬ ІНТЕР ТА орт - ТАМ ОДНА ПРАВДА, А ТУТ ЛЮДИ ХОЧ ЩОСЬ ПРАВДИВЕ БАЧАТЬ І ЧУЮТЬ, РОЗУМНИК ПРДУНОАНАЛЬНИЙ
IP: 46.63.7.---Roman2507..
Подивіться на цю товсту пику!!!! Пройшло слідство, пройшло засідання суду, вирок винесений без присутності підсудного)) от воно-СУДОЧИНСТВО УКРАЇНИ!!!! Ще би в рішенні суду дописали :"гроші в пакет і кинути в сміттє бак до 16.00 13.07.2012 на Майдані Незалежності.." як роблять справжні вимагачі.
IP: 94.153.9.---eminence grise666..
Диагноз махинатору Княжицкому - рогуль и вор. "Я про це дізнався оце сьогодні, коли хлопці прийшли виїмку робити..." Смешно. Говорит как городской алкоголик, который шастается по подворотням и тявкает с этой самой подвортни. Рогуль-бандеровец, которого переубедили, что укры это избаранная нация... И - что самое главное -миссия укров в.... святой войне против москалей и жидов потому что москали и жиды мешают жить сверхчеловекам - украм.
Все комментарии