Российские СМИ рассказали, как террористы в Славянске захватили и допрашивают офицеров СБУ

Воскресенье, 27 апреля 2014, 11:25

Російські ЗМІ повідомляють про трьох офіцерів спецназу "Альфа" СБУ, полонених ополченням Донбасу, яких готові обміняти на затриманих раніше сепаратистів.

Згідно з повідомленням російської агенції ИТАР ТАСС,  офіцери спецназу  прибули з Києва. За словами представників "ополчення Донецької Народної Республіки",  завданнями затриманих спецназівців були розвідка і викрадення одного з лідерів ополченців Донецька Ігоря Безлера, який що утримує захоплене управління МВС у Горлівці.

Затримано офіцерів було у Горлівці та доправлено до Слов'янська.

"Всі троє є бійцями спецпідрозділу А ("Альфа") Служби безпеки України - командир групи і офіцери (підполковник, майор і капітан). Вони були захоплені під час виконанні бойового завдання, націленого на захоплення членів народного ополчення Донбасу у Горлівці", - заявив лідер "самооборони Слов'янська" Ігор Стрєлков, офіцер Головного розвідуправління РФ.

За його словами, офіцери будуть або обмінені на співробітників ополчення, яких захоплюють і вивозять до Києва, "або будуть залишатися у нас до вирішення ситуації".

У свою чергу російське видання "Комсомольська правда" оприлюднило відео захоплених нібито українських офіцерів, на  якому вони зізнаються, що приїхали в місто у рамках спецоперації.

На відео закривавлені чоловіки без штанів з перемотаними скотчем очима відповідають на питання російських ЗМІ. За даними видання, допит відбувається у захопленій сепаратистами будівлі СБУ в Слов'янську.

Фото КП.ru

Також сепаратисти демонструють посвідчення та жетони трьох українських офіцерів - майора Сергія Потемського, капітана Євгена Верінського і підполковника Ростислава Кіяшка, а також зброю, вилучену у захоплених співробітників СБУ.

Фото КП.ru

В свою очередь "народный мэр" Вячеслав Пономарев пояснил: трех офицеров СБУ в Горловке захватили, потому что они планировали похищение местного главаря сепаратистов.

Джерело відео - kpru 

powered by lun.ua