Кучма поздравил Порошенко и признался, что лично поддерживает его действия

6 просмотров
5
Пятница, 30 мая 2014, 14:55

Второй президент Украины Леонид Кучма Петра Порошенко с избранием на должность президента.

"Полученная вами убедительная победа на выборах во всех регионах Украины показала высокое доверие к вам миллионов наших граждан, а также большое желание украинцев жить в мире и согласии в единой богатой стране", - говорится в поздравлении Кучмы, размещенном в пятницу на сайте президентского фонда "Украина".

Второй президент Украины выразил уверенность, что Порошенко оправдает надежды людей, сможет консолидировать общество и вывести страну, которая сегодня переживает непростые времена, на путь поступательного демократического развития.

"Верю в ваши профессионализм, государственный подход, человеческую мудрость и политическую прозорливость и уверяю в личной поддержке ваших действий. Искренне желаю вам успехов и плодотворной работы на высшем государственном посту во имя Украины и украинского народа", - подчеркнул он.

Согласно предварительным результатам выборов, после обработки 100% электронных протоколов, Петр Порошенко побеждает, набрав 54,7% избирателей.

Украинская правда

Авторизуйтесь чтобы писать комментарии
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 78.111.187.---Іван Вовкодав..
ice 7 ----- Не треба Кучму звинувачувати у тому що робиться зараз на Донбасі! Нехочу я його ні вихваляти ні хаяти, бо ми незнаємо вього що робилося тоді, так як багато чого незнаємо, що робиться зараз! Безумовно що Кучма не глупий чоловяга. І не зря його вибирали двічі. У тій ситуації він вів себе достойно. І в Криму при ньому гуділо але він знайшов і людей і підходи, щоб там все зупинити і налагодити. А Донбас дійсно унікальний! І потрібно шукати до нього підходи, а не впертися рогом, що будло так як нам хочеться, то так можна і роги поламати. Тому і потрібно бажати Пороху щоб він перш за все шукав мирні шляхи.
IP: 46.203.211.---lumana..
Кучма давно Порошка на своем дворе держит... ПОРОШЕНКО его выкормыш. Жонглеры властью теперь поменялись местами. Такое неожиданное счастье выпало шоколадному. Народ просто глупо поступил выбрав себе хитрого олигарха. Вот Кучма и обрадовался своему бывшему служаке....
IP: 94.232.211.---Leo Polit..
шукаємо у пошуковику: Аналіз президентської кампанії. Аналітичні матеріали політичного психолога
IP: 144.76.166.---George Bovin..
глибоко лизнув, молодець Пороху сподобатися
IP: 144.76.166.---ice 7..
Чому це Кучмо, досі не сидить. Безлад на сході України- це в першу чергу його рук діло. Це кримінальне кубло сформувалось при його режимах. при ньому чітко запрацювала схема- десятину Президенту, а ми, як пахани, що хочемо тут, то й робимо, а вис нас взагалі не чіпаєте. Української влади на сході, в чому зізналося недавно і саме Кучмо, ніколи не було, там правив криміналітет.
Все комментарии