Партнерский сбор УП. Задонать на дроны и РЭБы

МИД о Мариуполе: Россия несет полную ответственность за невинные жертвы

Суббота, 24 января 2015, 15:37

Росія несе повну відповідальність за невинні жертви у Волновасі, Дебальцевому, Донецьку, Маріуполі та багатьох інших містах і селах України. 

Про це йдеться у заяві МЗС України щодо обстрілу терористами Маріуполя.

"Обстріл відбувся на тлі зроблених напередодні ватажком "ДНР" заяв про готовність до подальших атак українських міст, а також значної активізації перекидання регулярних підрозділів російських збройних сил, зброї та важкої техніки на територію Донецької та Луганської областей", - заявили в МЗС.

"Росія, яка продовжує підтримувати терористичну діяльність незаконних збройних формувань на Донбасі і військовослужбовці якої беруть безпосередню участь у бойових діях проти України, несе повну відповідальність за невинні жертви у Волновасі, Дебальцевому, Донецьку, Маріуполі та багатьох інших містах і селах України", - додали у  відомстві.

"Очікуємо, що Росія, нарешті виконає свої зобов’язання, вплине на своїх підопічних і припинить їхню підтримку. Ми також вимагаємо від Росії повного виконання Мінських домовленостей, включно з негайним виведенням всіх своїх збройних підрозділів з території України, закриттям українсько-російського кордону та встановлення міжнародного моніторингу", - зазначили в МЗС.

Також у МЗС зазначили, що "злочин буде всебічно і об’єктивно розслідуваний, а винні у ньому поза всяким сумнівом понесуть заслужене покарання".

"Закликаємо Спеціальну Моніторингову Місію ОБСЄ невідкладно долучитися до такого розслідування. Закликаємо міжнародне співтовариство засудити цей та інші здійснені терористами злочини. Сьогодні як ніколи потрібні рішучі дії всього цивілізованого світу як проти терористичних організацій, так і проти тих, хто їх підтримує, фінансує і прикриває", - підсумували в МЗС України. 

Укрїнська правда

Реклама:
Уважаемые читатели, просим соблюдать Правила комментирования
Реклама: