Гройсман легализовал выход "Самопомочи" из коалиции

64267 просмотров
11
Пятница, 19 февраля 2016, 10:17
Сайт ВРУ

Спикер Верховной Рады Владимир Гройсман объявил о выходе из коалиции фракции "Самопомощь".

Об этом он заявил сразу после открытия утреннего заседания.

"Согласно поданному заявлению сообщаю о прекращении участия депутатской фракции "Самопомощь" в коалиции депутатских фракций Европейская Украина, и соответствующем отзыве подписей членов этой фракции под коалиционным соглашением", - зачитал он.

"Жаль, но я думаю, что будем продолжать политические консультации и найдем правильный выход для страны из той ситуации, которая сложилась", - прокомментировал это заявление Гройсман.

Перед этим он заявлял, что нужно продолжить политические консультации "со всеми политическими партия и фракциями, которые представлены в парламенте, которые входили в коалицию, чтобы найти выход из сложившейся ситуации".

"У нас есть время для консультаций, чтобы предложить четкий понятный антикризисный план", - отметил Гройсман.

Как известно, ранее о выходе из коалиции заявила фракция "Батькивщина".

Украинская правда

Авторизуйтесь чтобы писать комментарии
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 213.200.55.---Viktor Lastochkin19.02.2016 12:51
дід микола, а не пішов би ти ПНХ!
IP: 93.73.123.---Poroh Petrenko19.02.2016 11:41
"У нас є час для консультацій, щоб запропонувати чіткий зрозумілий антикризовий план", - зазначив Гройсман. Ну пан спікер, мабуть ще, на тому державнотворчому місці, має час.
А у України-неньки, та його багатостраждального Народу, його вже давно нема. Ще з часів Кравчука. коли розбудова народного доброботу й незалезності державної в ... зайшла.
Бо рік, а кому й два роки, при владі( й тих можливостях), працювати так, без чіткого плану? То за це не тільки неуд.( як бездарам ) ставиться та в відставку відправляється, чи розпускається, а на ДОШКУ ПОЗОРУ, на вічну память Народу УкраЇни, за бездарність та ще багато за!!! що увічнити треба, щоби навіки, надалі, "слугам народу", память ( та розум й честь) не відшибало!!! А мо ще й закон прийняти, що "за нелюбовь до України", виявлену на високопосадовій роботі, громадянства лишати. Ну, одні, з перших, розбудовників ДЕМОКРАТІЙ на Землі, старовинні елліни, остракизмом займалися, коли держработою когось не задовільнялися...
IP: 95.46.141.---Павло Хмарний19.02.2016 11:37
SVETLANA TULNOVA Якщо ви не в курсі, то спочатку висловлюють недовіру Уряду, відправляють його у відставку, а потім формують новий А який іще план? П'ятирічку за 3 роки? Прєдатєльство? Кого? Ця влада показала свою повну не здатність і непридатність. Щоб було миром - всім треба піти у відставку і нові вибори. І накше знову революція, кров, насилля. Або кінець Державі Україна.
IP: 37.115.104.---Ганна Музика19.02.2016 11:10
Аваков влаштував розправу над працівниками житомирської кондитерської фабрики: під прикриттям 300 тітушок Сергія Тищенка вибив охорону підприємства і встановив свою поліцію охорони…. тепер працівники, а їх 2000 чоловік, два місяці на вулиці без роботи і засобів для існування…. зараз підприємство контролює рейдер пашинський….. весь колектив підприємства дуже дякує пану «міністру» та й усій фракції НФ…. ви добре виконуєте свої обов’язки…. перед своїми бізнес партнерами…. а люди й далі будуть терпіти цих злодіїв….
IP: 62.80.174.---Nasampered19.02.2016 10:57
Самонеміч...
Все комментарии