Райс: Украине не стоит беспокоиться об изменении курса США

Понедельник, 14 марта 2016, 11:40

Позицію США у питанні підтримки України не буде змінено.

Таку заяву в інтерв’ю "Європейській правді" зробила екс-держсекретар США Кондоліза Райс.

"Вам не варто тривожитися щодо того, що США в якийсь момент "здадуть" свою нинішню позицію по Україні, щоби досягти кращого рівня співпраці з РФ. Я не бачу такої можливості. Вашингтон не працює таким чином",- заявила Райс. .

"Уряд США, посол в Україні, держсекретар, віце-президент США витрачають чимало часу, щоби допомогти Україні, щоби ваша держава просувалася вперед попри всі складнощі. Але мета цієї підтримки – допомогти вам самим нарешті почати управляти країною. Це – ключове",- додала вона.

При цьому вона зізнається, що не бачить "можливості швидкого вирішення кримського питання". "Ми категорично не згодні з тим, що Росія взагалі має підстави для якихось претензій на Крим. Тому, на жаль, в Криму ми отримали ще один заморожений конфлікт на території Європи. На додаток до конфліктів в Абхазії, Південній Осетії та в Придністров’ї. Але попри це, я сподіваюсь, що з часом Крим знову стане повноцінною частиною України не лише за нормами права, але й в реальності",- визнає Райс. powered by lun.ua