Президент знову вийшов за межі повноважень, а уряд призначив тимчасових керівників важливих установ

Воскресенье, 29 ноября 2020, 15:44

Це вже двадцять другий випуск подкасту "Ок, і шо?", у якому аналітики "Центру спільних дій" розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

Цього випуску говоримо про те, як президент захищав права та інтереси жертв насильницьких зникнень та їхніх сімей. Але робив це порушивши межі своїх конституційних повноважень, зокрема віддавши наказ уряду. Розповідаємо, до чого приводять такі дії президента.

Водночас уряд вкотре призначав тимчасових керівників міністерства та держустанов. Пояснюємо, до чого може призвести ця тимчасовість у важливих для країни галузях? 

Крім цього, були і рішення у військовій галузі, зокрема кабмін передислокував військові частини на південному узбережжі України. Чому це потрібне рішення для безпеки кордонів нашої країни?

А на закуску – про те, як держава продовжує політику приватизації стратегічних підприємств. Уряд виставив на продаж українського титанового монополіста у Запоріжжі.

Нагадуємо, що подкаст – це аудіо-формат. Щоб прослухати його, натисніть на плеєр під цим реченням.

Слухайте подкаст "Ок і шо?" на Apple PodcastsGoogle Podcasts, Soundcloud 

powered by lun.ua

Ок и шо?

"Ок и шо?" - это подкаст от "Центра совместных действий" обо всех этих не всегда понятных решениях, которые принимает власть. Иногда их так много, что граждане не могут отличить, где добро, направленное на развитие страны, а где - откровенное зло, которое угрожает демократии.

Мы будем отфильтровать важнейшие инициативы и решения парламента, правительства и президента и рассказывать о них простым и понятным языком каждую неделю!

Каналы
Я не встигаю!
9 эпизодов
Кляті питання
37 эпизодов
Ок и шо?
15 эпизодов
Украина после карантина
11 эпизодов
До попкорну з Анною Паленчук
9 эпизодов
Культура всего
54 эпизода
Ранкова доза
13 эпизодов
Температура — нормальная!
24 эпизода
Free Ukraine
5 эпизодов