Демократія в Україні під серйозною загрозою та у чиїх руках буде доля керівника НАБУ

Понедельник, 1 марта 2021, 19:37

Подкаст доступний на Apple PodcastsGoogle PodcastsSoundcloudSpotify та на інших платформах 

Це 32-й випуск подкасту "Ок, і шо?". Тут аналітики Центру спільних дій розповідають про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

У цьому епізоді Андрій Андрушків та Олег Савичук обговорюють таке:

  • нардепи на позачерговому засіданні проголосували президентський проєкт про відновлення конкурсів на державну службу. Утім, цей проєкт значно викривлює баланс гілок влади в Україні та несе загрози демократії, адже тепер в.о. міністра буде виконувати всі функції міністра, то що далі? Хто тоді контролюватиме уряд?
  • дві законодавчі ініціативи щодо антикорупційних органів: нардепи хочуть залишити за президентом останнє слово у призначенні керівників НАБУ та НАЗК, а кабмін нарешті хоче змінити статус НАБУ і це ок, якби не одне але…
  • президент звільнив керівника регулятора фондових ринків, правда, робити цього згідно з Конституцією не міг, обговорюємо, що не так
  • круте рішення кабміну щодо приєднання до регіональних університетів регіональних філій Національної академії державного управління, чого чекати далі і як це вплине на держслужбу.

powered by lun.ua

Ок и шо?

"Ок и шо?" - это подкаст от "Центра совместных действий" обо всех этих не всегда понятных решениях, которые принимает власть. Иногда их так много, что граждане не могут отличить, где добро, направленное на развитие страны, а где - откровенное зло, которое угрожает демократии.

Мы будем отфильтровать важнейшие инициативы и решения парламента, правительства и президента и рассказывать о них простым и понятным языком каждую неделю!

Каналы