Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Всередині "Межигір'я". Перші фото нечуваної розкоші

Сергій Лещенко, УП _ П'ятниця, 06 квітня 2012, 14:49
Версія для друку Коментарі638

Резиденція "Межигір'я" уже відклалася у суспільній свідомості як символ корупції президентського масштабу.

Вона була виведена з державної власності 2007 року за декілька тижнів до втрати Віктором Януковичем посади прем'єр-міністра, а зараз оформлена на низку підставних осіб та фірм.

Досі ми могли говорити про масштаби "Межигір'я" та гроші, які вливаються у його розбудову, користуючись лише космічною зйомкою та рідкісними кадрами, зробленими з вертольота.

Сьогодні "Українська правда" вперше публікує фотографії внутрішнього оздоблення одного з об'єктів у "Межигір'ї". Це - не декорації, які минулого літа показала адміністрація президента, а справжнє місце дозвілля президента.

На жаль, нам поки не вдалося отримати знімки всередині головного будинку резиденції - п'ятиповерхового маєтку від фінської компанії "Хонка".

Але ми пропонуємо читачам оцінити розмах за допомогою ілюстрацій, зроблених у іншому, значно меншому за масштабами приміщенні. Ми оприлюднюємо фотографії так званого "палацу на воді".

Це - дебаркадер "Галеон", який розташований у нижній частині "Межигір'я", на березі Київського моря. Об'єкт було завезено та інстальовано минулого року. Він призначений для відпочинку Януковича з друзями на воді, переважно - в літній час.

 
 
 

Минулого року, підпливши до Межигір'я з боку Дніпра, ми ледь змогли сфотографувати цей дебаркадер, захований за деревами. Натомість цей "палац на воді" видно у аерофотозйомці Google.

За інформацією джерел Української правди, спорудження цього дива несмаку та кітчу коштувало 75 мільйонів гривень.

Отже, про внутрішнє облаштування та уподобання Віктора Януковича судіть самі.

Перед вами - портфоліо виконаних на дебаркадері робіт, яке було підготовлено перед здачею об'єкту в експлуатацію минулого року.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Цей дебаркадер складається з декількох приміщень. Основне - це банкетна зала з естрадою. На стінах та стелі - деревина цінних порід, на підлозі - мармур, скрізь навколо - позолота і кришталь.

Також на дебаркадері є окремий кабінет Януковича та санвузол.

Про суми, які йдуть на облаштування "солодкого життя" у побуті президента, може свідчити одна деталь. По центру головної зали "палацу на воді" зроблено спеціальну нішу, в якій розміщено три люстри.

За допомогою експерта з питань освітлення Любомира Лозового нами було ідентифіковано одну з цих люстр. Її вартість становить - увага! - 97 тисяч доларів без податків. Це витвір мистецтва з кришталю та позолоти від іспанського виробника Mariner.

 
 
 

Тобто ціна лише однієї (!) з трьох люстр на одному, далеко не головному об'єкті в "Межигір'ї" еквівалентна вартості квартири в Києві!

Якщо такі гроші було вкладено в палац на воді, яким Янукович користується нерегулярно, то навіть складно уявити розмір видатків на "Хонку" та інші атрибути життя президента.

До речі, люстри цієї фірми Mariner висять і в межигірському кабінеті Януковича, який у лютому 2012 року за гроші бюджету орендували у фірми "Танталіт", що є номінальним власником усього в "Межигір'ї".

Цей дебаркадер також оформлено на фірму "Танталіт". Її директором є довірена особа родини Януковича Павло Литовченко, який уникає відповіді на запити "Української правди".

При цьому Литовченко володіє лише 0,03% компанії "Танталіт", а решта 99,97% належить підставним фірмам з Австрії та Ліхтенштейну.

І насамкінець, до відома українських платників податків.

Останнім часом влада оголосила про намір ввести податок на предмети розкошів. Так от, цей межигірський "палац на воді", де лише одна люстра коштує 100 тисяч доларів, оформлений на юридичну особу. Тому він не підпадатиме під дію нового закону.

А привілею наповнювати бюджет Віктор Янукович залишить своїм виборцям .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
powered by lun.ua
IP: 144.76.166.---
Василий Мартынюк _ 24.02.2014 10:24
Зберегти все.
IP: 94.76.98.---
Кравчук Валерий _ 30.12.2013 15:59
Файно. Не Петергоф, звичайно. Але як МУЗЕЙ, буде дуже непогано.
IP: 37.52.102.---
Володимир Кужель _ 15.12.2013 21:26
Несмак - ні, кіч- так. Вважаю, потрібно залишити все як є, і влаштувати там музей-санаторій, але справжній, а не для "обраних".
IP: 178.151.107.---
H _ 15.12.2013 11:39
Забавно, "несмак" получился прям, как у моего отца)) Это непостижимо, как и критерии выбора убогих любовниц. Еще наверно также Равшан и Джамшут в качестве дизайнеров-архитекторов ваяли.
IP: 93.79.26.---
Natalya Semenkova _ 14.12.2013 08:45
Хоча це циганщина, але потр1бно залишити все як є, як пам"яник диктаторського правл1ння А проводити там публ1чн1, сусп1льн1 заходи
ВИБІР РЕДАКЦІЇ
Севгіль Мусаєва-Боровик, УП

Приватна вечірка. Як Коломойський боровся за "Укртранснафту"58

Чому влада вирішила приструнити дніпропетровського губернатора саме зараз? Пояснення, до якого сходяться всі співрозмовники УП, - втручання зовнішнього чинника. (рос)

Реклама:

АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter